מיקרוסופט עדכנה אמש את אפליקציית ה-SkyDrive ל-iOS, שירות הענן שלה עם יכולת להעלות תמונות שצולמו במכשיר מיד לאחר הצילום, בדומה לעדכון האחרון ל-Windows Phone. העדכון מוסיף לאפליקציה אפשרות להעלות את התמונות דרך ה-WiFi או הרשת הסלולרית, או רק כאשר רשת WiFi זמינה כדי לחסוך עלויות תקשורת נתונים.

האפליקציה גם עברה עיצוב מחדש והותאמה לקונספט העיצובי של iOS 7 עם אייקונים גדולים יותר, והצגת תמונות גדולות. היא מעוצבת בצורה נקיה ונעימה יותר לעין.

בנוסף, העדכון החדש לגרסת ה-iOS מוסיף ומשפר יכולות צפייה ועריכת מסמכי אופיס (Office Mobile) ואינטגרציה של One Note. משתמשי Office Mobile יכולים מעתה לפתוח מסמכים ישירות ב-SkyDrive או לקבל תצוגה מקדימה לפני כ.

באתר השולחני של השירות (SkyDrive.com), מיקרוסופט גם הכריזה על אינטגרציה של פייסבוק. מעתה משתמשים יוכלו לשתף תמונה אחת או יותר מחשבון ה-SkyDrive שלהם ישירות לאלבום קיים בפייסבוק או ליצור אלבום חדש. במידה ובחרו באפשרות השנייה, המשתמש יוכל לקבוע את ההרשאות השיתוף ישירות מתוך SkyDrive.

שירות הענן של מיקרוסופט מספק כיום 7GB בחינם לכל דורש ומתחרה ישירות בשירות ה-Google Drive, Dropbox ואחרים.

להורדת האפליקציה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.