אחד הדברים ב-Humble Store היא שמדי פעם המנהלים שם לוקחים חברה ובמשך סוף שבוע נותנים הנחות ענק לכל הכותרים שלה. השבוע, כלומר במשך היומיים הקרובים פחות או יותר, הם מקדישים את המבצע ל-Devolver Digital. אולי השם של מפיקת המשחקים הזו לא אומר לכם הרבה, אבל אם אתם גיימרים וותיקים, Serious Sam בוודאי יצלצל לכם הרבה יותר מוכר.

Serious Sam היה, ועדיין, אחד ממשחקי היריות בתלת ממד הכי מוטרפים שיש: פשוט לירות ולחסל, לרוץ, לירות ולחסל, עם בוסים ענקיים שמגיעים עם ראשם לשמיים ובכל מיני מקומות אקזוטיים אבל בעיקר במקומות שמזכירים, ולא משום מה, את מצריים העתיקה – יש כאלה שטוענים עד היום שהפירמידות קשורות לביקורים של ספינות חלל ענקיות.

כך או כך, אם אתם מחפשים אקשן נקי, זו ההזדמנות שלכם למלא את החסר עם Serious Sam על כל גווניו וצורותיו עם כל הכותרים שקשורים אליו, ומתברר שיש לא מעט, כולל משחק פלטפורמות דו-ממדי. בדרך תוכלו גם לבחור ביצירה מחדש של Shadow Warrior, עוד משחק פעולה בתלת-ממד חזק שזכה לעיבוד מחדש בו תוכלו גם לקצץ אויבים עם חרב נינג'ה. יש כמובן עוד מבחר של משחקים שמוצע לרכישה.

וכדי שתדעו מה מחכה לכם את תנצלו את ההזדמנות, הנה הסרטון של Serious Sam 3 שעבר עדכון גרפי משמעותי לעומת קודמיו והוא בעצם מתרחש עוד לפני שני המשחקים הראשונים ('המפגש הראשון' ו-'המפגש השני').

טוב, ואם כבר אז כבר, קבלו גם את הסרטון של Shadow Warrior שיכניס אתכם לאווירה:

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.