מאז שוחררה iOS 7, השאלה "האם המערכת פריצה?" לא ממש מעניינת מישהו. בשעה שהמפתחים מגלים דברים חדשים בגרסא בכל יום שחולף, חלק מהאנשים מנסים לפרוץ את הגרסא החדשה – ומצליחים.

אם גם אתם תוהים לגביי פריצותה של המערכת (Jailbreak), ראיין פטריק, המפתח של התוסף הפופולרי Activator, מעלה תמונה לטוויטר שלו ומסיר את הספקות. בתמונה, נראה מכשיר אייפוד טאצ' בעל רקע שחור, כאשר מופיעות 3 אפליקציות בעגינה (Dock), כנראה כדי לאמת את העובדה שמדובר ב-iOS 7 (לפי עיצוב האייקונים החדש), ואפליקציה אחת על מסך הבית – Activator, התוסף אותו פיתח ראיין. על המסך מוצגת הודעה לפיה הגרסא חדשה מידי, Activator לא הותאם אליה וייתכן כי חלק מהתכונות לא יעבדו. ההודעה, כפי שניתן לראות, מוצגת בסגנון החדש של iOS 7 עם כיתוב שחור על רקע לבן. ייתכן כי בקרוב נזכה לראות פריצה ל-iOS 7, אך אם כן, האם היא תהיה שמישה? הרי שרק לפני כמה ימים דווחנו לכם על שבעה תוספים שהפכו ללא שימושיים עם צאתה של iOS 7.

iOS 7 נמצאת כרגע בבטא שנייה לקראת השלישית, והיא זמינה למפתחים בלבד. הבטא זמינה למפתחים בעלי אייפון 4 ומעלה, אייפוד טאצ' דור חמישי, והחל מבטא 2, גם לאייפד 2 ומעלה.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • יוני

  תיהיה פריץה ל ios7 בעוד חצי שנה

 • בר

  להוציא דחוף פריצה לiOS 7 שנוכל לשלוט יותר טוב במכשיר

 • אור

  מתי יוצאת הפריצה של IOS 7 אחיי יש פה מישהו שיודע שיגיד לי בבקשה ותודה

  • Ilay

   יש לי כבר פריצה דמה פשוט אי אפשר להוריד כלום

 • שלומי

  אני חושב שאפשר כבר לוותר על הפריצה לא?

  • דן

   יש מקומות שלא שמו בהם דגש כלל.
   פריצה היא תמיד דבר חיוני (ולא בשביל אפליקציות פרוצות).
   בדומה לרוט, זה פשוט נותן שליטה טובה יותר במכשיר.