סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר בישראל הודיעה כי היא תחל את מכירת מכשיר הדגל החדש של סמסונג, ה-Samsung GALAXY S5. ביום שישי הקרוב, 11/04/14 ברשת חנויות סמסונג, באתר החברה ודרך המשווקים המורשים.  החל ממחר, ניתן ניתן יהיה להזמין את המכשיר באתר החברה בהזמנה מוקדמת ולקבלו עד ה-11.4 בשליחות עד הבית.

מחירו של המכשיר דרך סאני יעמוד על 3,564 שקל לגרסת ה-LTE, הכולל גם שירות תיקונים מורחב למשך חצי שנה (בשווי 294 שקל) במעמד הרכישה. נציין כי מכירת המכשיר החלה למעשה כבר לפני שבועיים, אולם סאני לא פרסמה את מחירו הרשמי עד היום.

ל-Samsung GALAXY S5 מסך 5.1", בתצוגת SUPER AMOLED Full HD והוא מצויד במעבד 2.5GHz בעל 4 ליבות. למכשיר מצלמת 16MP בעלת פלאש מובנה, 2 מגה פיקסל במצלמה קדמית ומבוסס על מערכת ההפעלה Android .4.4.2 KitKat. זהו הסמארטפון הראשון בעולם המאפשר גלישה מהירה באמצעות Wi-Fi MIMO וכן, אפשרות הורדה מואצת של קבצים מהרשת. למכשיר מספר תכונות חדשות כגון מצב אולטרה לחיסכון בחשמל, עמידות בפני נתזי מים, אבק ושריטות לפי תקן IP67, סורק טביעת אצבע, אפליקציות מובנות לבריאות וכושר ועוד. המכשיר תומך בתדרי הדור הרביעי G – LTE4.

*הודעה לעיתונות 

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.