דוידי פיאמנטה, מנכ"ל סאני תקשורת בחמש השנים האחרונות, ביקש לסיים את תפקידו. פיאמנטה, בעל 15 שנות ניסיון בעולם הסלולר, ניהל והוביל את סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר בישראל, להישגים חסרי התקדים אליהם הגיעה החברה, ובהם גידול בהיקף המכירות בממוצע השנתי וגידול ברווח בממוצע. מותג סמסונג סלולר תחת ניהולו, הפך לנחשק בקרב הציבור בישראל, ועלה למקום חמישי ממקום 36 במדד המותגים.

יותר ממיליון וחצי המכשירים ממשפחת גלקסי נמכרו בתקופת כהונתו של פיאמנטה, כאשר בנוסף, הוא היה אחראי להחדרת מכשירי הטאבלט המתקדמים של סמסונג ולמכירה של מאות אלפי יחידות מזמן ההשקה. בשנה האחרונה, יזם את פתיחת רשת חנויות סמסונג סלולר בישראל הכוללות נכון להיום 7 סניפים ברחבי הארץ ומעניקות שירות ומכירה בקרבת בית הלקוח. לדוידי ניסיון רב שנים בשוק הסלולר העולמי: הוא כיהן במשך חמש שנים כמנכ"ל חטיבת הסלולר של טליט באיטליה וכמשנה בדאי טלקום (לימים טליט)

דוידי פיאמנטה: "מותג סמסונג עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות ואני גאה לסיים את תפקידי כמנכ"ל סאני, כאשר סמסונג הוא המותג החזק בשוק הישראלי. המאמצים והעבודה הקשה, להשיק בישראל את מיטב המוצרים של סמסונג סלולר בסמוך להשקתם העולמית, התאפשרו בעזרת הצוות המדהים סביבי ושותפי העסקיים, וזו ההזדמנות להודות לכולם על כך".

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.