חברת SanDisk חשפה מוצר חדש לפורטפוליו שלה, ה-iXpand, כונן פלאש המסוגל להתחבר הן למחשב האישי והן למכשירי ה-iPhone ו-iPad.

לכונן חיבור כפול – האחד USB סטנדרטי והשני Lightning, כך שהוא מאפשר להעביר מידע בין המחשב, לטאבלט ולמכשיר החכם בצורה קלה ופשוטה, ללא צורך בהעברת קבצים בחיבור כבלים או דרך התקשורת האלחוטית. בנוסף, הוא מגיע עם אפליקציה המסוגלת לסנכרן ולגבות את כל התמונות והסרטונים שלנו בלחיצת כפתור ומבטיח לעשות זאת בצורה מאובטחת ובטוחה.

לדברי החברה, לפי סקר של IDC למעלה מ-82 אחוזים מבעלי מכשיר חכם נוהגים להעביר תמונות, סרטונים ומוזיקה בין התקנים שונים, כך שהמוצר הזה מיועד לענות בדיוק על הצורך הזה.

הכונן מותאם למכשירי אפל בעלי חיבור ה-Lightning, כלומר החל מ-iPhone 5 ומעלה ו-iPad mini ומעלה המריצים את גרסת מערכת ה-iOS 7 או 8. הוא מגיע בנפחים של 16, 32 ו-64 ג’יגה בייט כאשר המחיר נע בין 59.99 דולרים לנפח הקטן ועד 119.99 דולרים לנפח הגדול ביותר.

http://www.youtube.com/watch?v=zhH5faWowBs

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.