חברת סאנדיסק,  הכריזה בתערוכת המובייל בברצלונה, על כרטיס Ultra microSDXC – כרטיס זיכרון, הקטן מגודל ציפורן, בנפח של 128GB, שזוכה לתואר כרטיס ה-microSD בעל הנפח הגדול בעולם. הכרטיס יאפשר למשתמשי הסמארטפונים והטאבלטים להשתמש במכשיריהם כאילו אין להם מגבלת איחסון, ולשמור אלפי שירים, תמונות ושעות של וידאו.

קיבולת האיחסון של הכרטיס גבוהה פי 1,000 בהשוואה לכרטיס ה-microSD הראשון שהושק על ידי סאנדיסק בשנת 2004, בנפח של 128MB. על הכרטיס החדש ניתן לשמור 16 שעות של וידאו ב-HD מלא, 7500 שירים, 3200 תמונות ולמעלה מ-125 אפליקציות.

הכרטיס מיועד לבעלי סמארטפונים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד, והוא אידיאלי לאחסון וידאו באיכות HD מלא, תמונות ברזולוציה גבוהה, מסמכים ויישומים. ניתן להוריד מחנות ה-Google Play את אפליקציית ה-SanDisk Memory Zone שמסייעת בגישה ובגיבוי של כל התיקיות מהמכשיר הנייד שלהם למקום אחד. כחלק מהאפליקציה, השיקה סאנדיסק את ה-OptiMem, המאפשר למשתמשים לשפר את השימוש בזיכרון הפנימי של המכשיר שלהם, ע"י העברה אוטומטית של תמונות וסרטונים ישנים יותר מהזיכרון הפנימי לכרטיס הזיכרון. היישום אף יתריע בפני המשתמש כאשר רמת הזיכרון במכשיר תרד מעבר לרף שנקבע מראש.

משפחת כרטיסי ה-Ultra microSDXC תמכר בנפחים של 8GB ועד 128GB, במחירים (ארה"ב) של $29.99 ועד $199.99 בהתאמה.

*הודעה לעיתונות.


-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.