כידוע, סמסונג (Samsung) עובד על ממשק חדש למכשירי הגלקסי העתידיים. כפי שדיווחנו, בתחילת החודש הודלפו תמונות ראשוניות של ממשק המשתמש אשר נבחן על ידי החברה הכולל מסך בית חדש עם עדכונים מתוך יישומי המכשיר ומהרשתות החברתיות ועיצוב מינימיליסטי יותר. כעת המדליף @evleaks מצליח לשים את ידו על עוד פיסת מידע חדשה.

התמונות החדשות מראות כי סמסונג בחרה בשימוש של כרטיסיות להצגת מידע חי ומותאם למשתמש. כך זה נראה כי נוכל לקבל עדכונים מתחום הספורט, הבידור, מידע על טיסות ועוד, זאת בשילוב של מספר יישומים שכבר ראינו בממשק ה-TouchWIZ האחרון כמו כושר, בריאות ואוכל.

בהנחה שההדלפה נכונה, העיצוב של הממשק יביא עימו תבנית שימוש מוכרת מה-Google Now ישירות למסך הבית, וכפי שעשתה HTC עם BlinkFeed, או האריחים החיים ב-Windows Phone, כרטיסיות אלו יהיו כחלק ממסכי הבית של המשתמש אם יירצה בכך, והוא יוכל לעבור בסוויפ בין העדכונים.

נראה כי מדובר בעוד חתיכה בפאזל של ממשק המשתמש החדש של סמסונג, אשר צפוי לראות אור יחד עם ה-Galaxy S5 שייחשף בחודש מרץ-אפריל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.