יחד עם הגלקסי טאב 2 (10.1), סמסונג הכריזה על Galaxy Beam, מכשיר חדש-ישן בגזרת האנדרואיד המביא מקרן זעיר הבנוי בקצה המכשיר. אם השם נשמע לכם מוכר, זאת כי כבר סמסונג הכריזה על המכשיר לא אחת בעבר עוד בשנת 2010 וגם לפני כן בשמות שונים.

הפעם המכשיר לבוש בעיצוב מהודר יותר וגם דק יותר מקודמיו כשהוא מביא מפרט מודרני וחזק על גבי האנדרואיד בגרסה 2.3. עם המקרן הזעיר שבתוכו נוכל להקרין את מסך המכשיר כמעט על כל משטח וקיר שנרצה עד לגודל של 50 אינצ' ומגיע יחד עם אפליקציה ייעודית שתאפשר לנו לבחור את החלק במסך שנרצה להקרין. המקרן פועל בטכנולוגיית Pico Projector המבוסס נורית LED בעלת 15lumens ובסמסונג אומרים כי הוא חזק מספיק גם כדי לפעול בסביבה מוארת.

כדי להישמר מזלילת סוללה, ה-Galaxy Beam מגיע עם סוללה בעלת 2,000mAh ועדיין מצליח לשמור על עובי סביר של 12.5 מ”מ בהתחשב שהוא מכיל מקרן בנוי בפנים. שאר החומרה מתאפיינת במסך מגע 4 אינצ' 800×480, מעבד כפול ליבה 1GHz, זיכרון פנימי 6GB RAM (הא?), אחסון 8GB, מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום HD 720p ותקשורת WiFi, Bluetooth ו-GPS ושוקל 145 גרמים.

אין עוד פרטים על הגעתו המשוערת לעולם, ודגימות ראשונות מהמקרן הזעיר נראה וודאי בימים הקרובים.

עדכון: הדגמה חיה כאן בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.