אם השנה היו אלו השעונים החכמים כטרנד השולט, האם בשנה הבאה נראה את הטלפונים המתקפלים כהלהיט הבא? סמסונג (Samsung) כבר מדברת מספר שנים על מסכים גמישים, והיא והמתחרה מהבית השיקו טלפונים שכאלה (LG G Flex ,Galaxy Round ו-Note Edge), אולם אלו היו מכשירים עם מסכים גמישים לעומת מסכים שאף ניתן יהיה לקפלם, שזו כך נראה תהיה קפיצת המדרגה הבא.

בראיון שנתן אחד מבכירי החברה ל-Zdnet אמר כי לסמסונג תהיה יכולת יצור המונית למסכים גמישים כבר עד סוף שנה הבאה: “אנו נוכל לייצר בין 30,000 ל-40,000 מסכים בכל חודש לקראת סוף שנה הבאה… אין אף חברה [פרט לסמסונג] שתוכל לספק יכולות ייצור שכזו עד 2016”.

ומה בנוגע למכשיר חדש? הבכיר אמר כי החברה מתכננת להשיק מכשיר עם מסך גמיש עד לסוף השנה הבאה, אולם גם סייג זאת כי עדיין דבר אינו סגור סופית. לפי הערכות, החברה תשיק ליין של מכשירים עם מסך גמיש במגוון של גדלים אשר יציגו קונספט חדש ושונה מהמוכר, צעד שיכול להכניס אותה לתחומים נוספים.

צריך לזכור כי סמסונג ו-LG נמצאות לרוב ראש בראש בהשקות של טכנולוגיות חדישות, כך שנצפה כי גם הדרום-קוריאנית השנייה תציג מכשירים שכאלה בנקודת זמן קצרה אחרי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.