סמסונג (Samsung) החלה בספירה לאחור לקראת ההכרזה של מכשיר ה-Galaxy S6 (גלקסי אס 6) ומעלה סרטון טיזר ראשון המתמקד, איך לא, ביכולות הצילום של המכשיר.

הקליפ בן 17 השניות שעלה לעמוד הטוויטר של SamsungMobile, אינו חושף למעשה דבר ממה שמצפה לנו אך מנסה לרמוז על ידי מספר אמירות שונות ובניהן “Great vision ו-“A unique view” וחותם במשפט I am #TheNextGalaxy.

כל אלו חלק מהטיזרים של סמסונג בנוגע לאיכות המצלמה, וכך גם ניתן להבין על ידי סרטוט של העדשה – ריבוע עם פינות מעוגלות אשר גם תואם להדלפות שראינו בשבועות האחרונים. מוקדם יותר השבוע סמסונג דיברה על כך שהמצלמה של ה-Galaxy S6 תהיה בעלת פונקציות יחודיות, ולכך מצטרף הטיזר שראינו היום.

המכשיר הבא של סמסונג יגיע לפתיחת תערוכת הסלולר MWC 2015 בברצלונה. אנחנו נהיה שם כדי לדווח.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • meir cohen

  למה לי לשלם כ"כ הרבה כסף על מכשיר דגל שאין לו אפילו FM רדיו??? איך זה שמכשיר כזה הוא נטול רמקולים סטריאופוניים??? מדוע עדשת המצלמה בולטת כמו גידול מעצבן??? הרמקול הבודד של המכשיר שוב חוזר לתחתית המכשיר במקום שיהיה לפנים. אני לא יודע מה סמסונג חושבים לעצמם, לא נראה לי שהם שמים בכלל על הערות ורצונות הלקוחות שלהם. איני רואה טעם להחליף את הנוט 4 שלי בגלקסי s6.
  אני בהחלט מצפה לסוני אקספריה z4 שבהחלט אמור לענות על צרכיי.

  • שלומי

   רדיו? זה העניין?

   • meir cohen

    זה לא כל העניין אבל זה חלק חשוב מהעניין. אין לי סםק שהגלקסי s6 הולך להיות מכשיר מצויין אבל אני באופן אישי לאחר כמה וכמה מכשירי דגל של סמסונג עייפתי כבר מהשטנץ הקבוע. הנוט 4 שלי הוא מכשיר פשוט מעולה, מהיר מאוד, מהנה לשימוש, מסך ללא מתחרים וכיו"ב.
    גם הz4 של SONY הולך להיות מכשיר פצצה והיום כשקונים מכשיר דגל יקר חייבים לעשות את החשבון מה אתה מעדיך באופן אישי שיהיה כלול במכשיר

    • מאיה

     רדיו זה כן דבר מעניין למה לא להאזין לרדיו בזמן שרוצים ????
     זה באמת חשוב

 • meir cohen

  אני דווקא ממתין לסוני אקספריה z4.
  היו לי מספיק מכשירים של סמסונג והנוט 4 הנוכחי שלי כנראה יהיה האחרון מבית סמסונג.

 • רובי

  טיזר מוזר לא הבנתי כלום