טלפון חכם, מחשב-לוח, למה לא שניהם? ייתכן כי בעתיד הלא רחוק לא נאלץ להצטייד בשני מכשירים שונים – שכן סמסונג (Samsung) רשמה פטנט על מחשב-לוח בעל מסך גמיש המתקפל למכשיר טלפון חכם.

רמז לבאות
ערב ההכרזה של סמסונג על מחשבי-לוח חדשים האתר Daum מצא כי החברה הדרום-קוריאניות רשמה פטנט, אשר (סופסוף) עושה שימוש פרקטי בטכנולוגיית המסך הגמיש – מחשב-לוח אשר מתקפל לשלוש ובמצב מקופל הוא בעצם מכשיר טלפון-חכם. הדבר מתאפשר בזכות שימוש במסך גמיש וככל הנראה גם סוללה גמישה. נראה כי מדובר בפתרון אלגנטי יותר מזה של אסוס (Asus) עם קו מכשירי ה-Transformer אם כי עתידני משהו.

כאמור הטכנולוגיה לייצר מחשב-לוח שכזה קיימת כבר היום ועל-פי הערכות (האופטימיות) נראה כי יושק מחשב-לוח בעל מסך גמיש כבר ב-2015, אם כי ייתכן ומחירו יהיה גבוה במיוחד, זאת מכיוון שמסכים גמישים לגמרי עדיין לא נפוצים ולמעט הצגת יכולות כמו ה-LG Flex לא ראינו מכשיר בעל מסך גמיש או קעור המשווק להמונים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.