סמסונג הכריזה היום על השקת NX30 – מצלמת  Mirrorles יוקרתית ועתירת ביצועים. מצלמת ה-NX30, המציעה איכות תמונה גבוהה עם ביצועים מהירים מתמיד. סמסונג מרחיבה את ליין עדשות מצלמות הNX  ומציגה בפעם הראשונה את עדשת הפרימיום-"S" הראשונה.

"ה-NX30 היא שלב נוסף בהתפתחות של סדרת NX זוכת הפרסים של מצלמות מבית סמסונג אלקטרוניקס ומביאה עמה תכונות חדשות ומשופרות, כגון מעבד תמונות משודרג ומוצר ה-SMART CAMERA המתקדם שלנו. המצלמה לא רק מציעה ביצועים ברמה שהמשתמשים דורשים – היא גם נוחה וקלה להפעלה כך שאף צלם לא יחמיץ רגעים חשובים," כך אמר Myoung Sup Han, סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת הצילום בסמסונג אלקטרוניקס. "ה-NX30 מאפשרת למשתמש לצלם בביטחון מלא עם יכולות גבוהות על מנת לתעד רגעים ולשתפם באופן מיידי .

איכות התמונה

תמונות איכותיות המאופיינות בעושר צבעים מובטחות, הודות לחיישן תמונה APS-C CMOS של 20.3MP. החיישן הגדול, המאפשר צילום של תמונות גדושות פרטים חדים וצבעים עזים, אידיאלי ליצירת תמונות עשירות עם הבלטה של נושא הצילום וטשטוש הרקע – מעניקות תמונות באיכות מקצועית שיציתו את הדמיון. הדגם החדש, הכולל את טכנולוגיית NX AF System II של סמסונג למיקוד אוטומטי מדויק ומהיר, מבטיח שלא תחמיץ אף רגע בחיים, כולל התרחשויות ומושאי צילום מהירי תנועה.

היכולת לתעד רגעים קצרצרים ומהירים בבהירות מושלמת אפשרית הודות למהירות התריס המיוחדת (1/8000 שנ') ופונקציית הצילום הרצוף של דגם NX30 החדש (9 תמונות בשנייה). תכונות אלה מסייעות עוד יותר לפצל את האקשן למקטעים ולתעד תנועה מעבר למה שהעין האנושית מסוגלת לקלוט, כדי שתוכל ליהנות מכל שבריר שנייה.

דגם NX30 החדש, המצויד בעינית אלקטרונית מתכווננת ייחודית, (XGA, רזולוציה של 2,359K נקודות), יקל עליך יותר מאי-פעם לגלות נקודות מבט חדשות. כאשר התקהלות מונעת קו ראייה לצילום או כאשר דרושה לך זווית יצירתית יותר, יכולת ההטיה של 80 מעלות תאפשר לך לייצר בקלות נקודות מבט חלופיות. צג המגע המסתובב Super AMOLED בגודל 7.67 מ"מ (3 אינץ') של ה-NX30 יכול לנוע 180 מעלות מצד לצד ו-270 מעלות מעלה-מטה ולאפשר גמישות רבה בזוויות הצילום – יכולת שימושית במיוחד לצילומים עצמיים, בסטילס ובווידאו.

קישוריות חכמה פונקציית Tag & Go

דגם NX30 מבוסס על ההצלחות של טכנולוגיית SMART CAMERA המובילה של סמסונג ויכולות ה-NFC וה-Wi-Fi של דגם זה מציעות קישוריות של הדור הבא ומקלות עליך יותר מאי-פעם לנצל שפע של תכונות שיתוף אינטואיטיביות. פונקציית Tag & Go מאפשרת למשתמש, בעזרת הקשה קלה של שני המכשירים זה בזה, לשייך את ה-NX30 לטלפונים חכמים ומחשבי טאבלט התומכים ב-NFC ולשתף זיכרונות באופן מיידי.

תכונת ה-Photo Beam מאפשרת העברה של תמונה או סרטון לטלפון חכם או למחשב טאבלט על ידי יצירת מגע בין שני המכשירים, מבלי לשנות את ההגדרות. MobileLink מאפשר למשתמש לבחור מספר תמונות ולשלוח אותן לארבעה מכשירים חכמים נפרדים במקביל. תכונת ה-AutoShare שולחת כל תמונה שאתה מצלם באופן אוטומטי ומיידי לטלפון החכם או למחשב הטאבלט שלך ואילו הפונקציה Remote Viewfinder Pro מאפשרת לשלוט ב-NX30 דרך טלפון חכם: המשתמש יכול להשתמש בזום ולצלם תמונות מרחוק ובכל זאת להמשיך לראות באופן מלא את הסצנה, דבר היוצר אפשרויות צילום חדשות. מאחר שניתן להמשיך ולקבוע הגדרות באופן ידני, כולל מהירות התריס והגדרות הצמצם, הצלם יכול להמשיך לשלוט במצלמה ובכל זאת ליהנות מאפשרות נוספת 'לסדר' את הקומפוזיציה של התמונה.

שירות האחסון הפופולרי Dropbox כלול מראש בנפח 50GB ב-NX30, ולכן מדובר במצלמת ה Mirrorless הראשנה המאפשרת העלאה ישירה ל-  Dropbox. בנוסף, משתמשי ה-NX30   יוכלו להעלות פריטים היישר ל-Flickr, האתר לשיתוף תמונות ברזולוציה מלאה – עוד אפשרות חסרת תקדים במכשיר היא מצלמה ייעודית. בעזרת תכונות החיבור המתקדמות של ה-NX30, ניתן להעלות תמונות באופן אוטומטי, כדי שצלמים עסוקים במיוחד לא יצטרכו לחשוש שמא כרטיס הזיכרון מתמלא. שתי ההטבות הללו יהיו זמינות במגוון מדינות נבחרות.

לחוות את החיים מכל זווית אפשרית

ה-NX30 כוללת את מעבד התמונות DRIMeIV המתקדם, ומנוע הדמיה DSP רב עוצמה, שמזמן למשתמש חוויית צילום ללא מתחרים ויכולת לצלם סרטוני Full HD ב-1080/60p. הרגישות הגבוהה של ה-NX30 לאור, עם טווח של ISO100-25600, מפיקה תמונות יוצאות דופן אפילו בתנאים של תאורה נמוכה והודות לטכנולוגיית OIS Duo, מובטחת יציבות תמונה התורמת לשיפור איכות הסרטונים שתצלם, גם אם יצולמו תוך כדי תנועה. הטכנולוגיה החדשנית שמציע מעבד התמונות DRIMeIV מאפשרת, בין השאר, צילומי 3D של סצנות ונושאי צילום באמצעות עדשת ה-F1.8 2D/3D של Samsung (45 מ"מ). כך תוכל להפיח חיים בזיכרונות ולהציגם כתמונות וסרטוני 3D באמצעות מכשירים התומכים ב-3D. התוספת של תצוגת ה-OLED Color בדגם NX30 מאפשרת תיעוד של הניגודיות האולטימטיבית וצבעים חיים, כך שתוכל לצלם נופים עשירים ותמונות דיוקן בגוונים טבעיים.

תכונות הווידאו המתקדמות הופכות את ה-NX30 לפתרון האידיאלי ליוצרי סרטים המעוניינים במצלמה קומפקטית אך בעלת ביצועים איכותיים. מלבד צילום וידאו סטריאופוני ב-Full HD, ה-NX30 תומכת גם בקלט ממיקרופון 3.5 מ"מ, המאפשר תיעוד שמע איכותי שילווה את הסרט. 'מד רמת השמע' מופיע בצג, כדי לאפשר לך לעקוב באופן רצוף אחר רמת הקלט של השמע תוך כדי צילום הסרט. בנוסף, ניתן לכוונן ידנית את רמת הקלט כדי להבטיח איכות שמע מיטבית. ה-NX30 מושלמת גם לחובבי צילום וידאו בעלי רמה מתקדמת, הודות לתכונת ה-HDMI live streaming עם פלט 30p ב-Full HD, המקלה על המשתמש להתחבר למסך גדול, מקליט והתקני HDMI אחרים.

העיצוב האינטואיטיבי הינו תכונה מרכזית בדגם ה- NX30. לרשות המשתמש שני מצבים מותאמים אישית וייעודיים שניתן להפעיל באמצעות חוגת המצבים. באופן זה ניתן לאחזר במהירות הגדרות מצלמה מועדפות. ניתן לאחסן במצלמה עשר ערכות נוספות של הגדרות מותאמות אישית. החוגה הנפרדת מאפשרת גם גישה מיידית למבחר של מצבים פופולריים, כולל צילום רצוף, תיחום חשיפה וטיימר עצמי. לכן קל ופשוט לבחור את ההגדרות האידיאליות לכל צילום.

הודות למערכת i-Function החדשנית של סמסונג, ניתן להגיע בנגיעה אחת גישה להגדרות מתקדמות במצלמה, כמו למשל מהירות תריס והגדרות צמצם. לצלמים המנוסים יותר, מערכת i-Function Plus מאפשרת תכנות של הלחצנים הקיימים כך שיפעילו את ההגדרות המועדפות שהצלם משתמש בהן לעתים קרובות.

מבזק ה-TTL החיצוני עם Guide Number של 58 הוא מבזק חדש ורב עוצמה המקל על המשתמש לצלם תמונות מושלמות וזורק אור על שטח גדול ורחב יותר. מצב הסנכרון המהיר של המבזק מאפשר להשתמש במבזק גם במהירות תריס של מעל 1/200 של שנייה, אידיאלי לסצנות בתאורה הגבוהה עם עומק שדה בררני. בנוסף, המבזק החדש תומך בסנכרון סטרוב אלחוטי, דבר המוסיף ממד לתמונות ויוצר תאורה שנראית טבעית.

איכות גבוהה ומקצועית בכל מצב:עדשת F2-2.8 S ED OIS,  16-50 מ"מ

עדשת F2-2.8 S ED OIS,  16-50 מ"מ החדשה של סמסונג מאפשרת לצלמים בכל הרמות להפיק תמונות באיכות מקצועית באמצעות אינספור תכונות חדשות ומתקדמות. זוהי הראשונה בסדרת עדשות היוקרה Premium "S", עדשה שתאפשר למשתמש ליהנות מטכנולוגיה אופטית משובחת שתענה על צורכי הצילום שלו. זווית המבט הרבגונית של הזום הרגיל מאפשרת גמישות ויכולת לצלם מהזוויות ונקודות המבט הרצויות, ללא הגבלה על נושאי הצילום. לעדשת ה-16-50 מ"מ מ צמצם בעל בהירות מיוחדת (F2.0 ב-16 מ"מ; F2.8 ב-50 מ"מ),. מבחינת המשתמש זוהי תוספת ערך לחוויית הצילום בכללותה, כמו גם תוצאות הצילום. העדשה, החסינה לנתזים ואבק, תוכננה כדי לספק תוצאות איכותיות גם בתנאי אקסטרים קשים.

העדשה כוללת מנוע צעד אולטרה-מדויק (UPSM), רכיב משופר ביחס למנועי הצעד הרגילים, המציע דיוק גדול פי-3 ביכולת לשלוט בנושאי הצילום ולהתמקד בהם. הודות למייצב התמונה האופטי והשילוב של שלוש עדשות אספריות (ASP), שתי עדשות פיזור נמוך במיוחד (ED) ושתי עדשות XHR (eXreme High Refractive), עדשת ה-F2-2.8 S ED OIS, 16-50 מ"מ מאפשרת צילום יציב והפקת תמונה באיכות יוצאת דופן ובהירות ופרטים חדשים ביותר. השילוב בין המרכיבים המתקדמים הללו הוא שיוצר את התוצאות המשופרות שהעדשה מפיקה. עדשות ה-ASP מקטינות ומחסלות כמעט כליל את הסטייה הכדורית, בעוד שרכיבי ה-ED מצמצמים את סטיות הצבע וה-XHR יוצר עדשה קומפקטית וקלה יותר.

תמונות משובחות ביוםיום:עדשת F3.5-3.6 Power Zoom ED OIS, 16-50 מ"מ

עדשת F3.5-3.6 Power Zoom ED OIS,  16-50 מ"מ החדשה תוכננה לשימוש יום-יומי, כמו גם לטובת צלמים המרבים בנסיעות ומעוניינים בשילוב של איכות וקומפקטיות. העדשה קלה במיוחד ושוקלת 111 ג' בלבד; אורכה 31 מ"מ ועיצובה פשוט ומודרני. העדשה קיימת בשני צבעים – שחור ולבן. עדשת F3.5-3.6 Power Zoom ED OIS,  16-50 מ"מ, המציעה ביצועים אופטיים יוצאי דופן בזווית רחבה, כוללת מיקוד אוטומטי שקט ורעשי זום נמוכים – מעולה לצילום וידאו ברור, ללא הפרעות של רעש המנגנון.

אחת התכונות המרכזיות של העדשה החדשה הוא השליטה המהירה המתאפשרת הודות לאלקטרו-זום עם לחצן 'נדנדה'. תכונה ייחודית זו מאפשר לצלם לשלוט בזום בלחיצה פשוטה ולצלם מכל נקודת מבט או זווית, בדומה לחוויית הצילום במצלמה קומפקטית. פעולת הזום החלקה המיושמת דרך מצלמת הווידאו היוקרתית, לא רק יוצרת תמונות מעולות, אלא גם מאפשרת לצלם סרטוני וידאו איכותיים. מנגנון התפעול האינטואיטיבי, פונקציית ה-i-Function ומנוע ה-UPSM מסייעים למשתמש לצלם תמונות מדויקות יותר, ואילו ייצוב התמונה האופטי מצמצם את הטשטוש הנלווה לתזוזת המצלמה ומוסיף לאטרקטיביות של עדשה זו.

*הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.