סמסונג (Samsung) עומדת לקראת השקת הדור הבא של שעון ה-Gear Fit שיחד איתו מתברר, היא מתכננת להשיק גם מוצר לביש חכם נוסף המכונה Gear IconX. ההדלפה מגיעה אלינו הפעם היישר מהאתר הרשמי של סמסונג, שם פורסמו תמונות חדשות המאשרות בעצם את הכוונה להכריז על שני פריטי הלבוש החכמים החדשים, שצצו למספר רגעים באתר לפני שהוסרו.

הפרטים לא נחשפו במלואם ועקב כך אפשר רק לשער את היכולות שלהם, אולם דבר אחד בטוח – ה-Gear Fit 2 יהווה שיפור משמעותי לעומת קודמו אשר עבר שינוי עיצובי וניתן לראות כי המסך, שלפי הערכות גודלו 1.48 אינץ', קמור באופן כזה שאינו בולט לצדדים ודקיק הרבה יותר. סמסונג שילבה גם הפעם את טכנולוגיית המסך הגמיש מסוג AMOLED והוסיפה גם מקלט GPS מובנה לצד עמידות בפני מים ועוד שורה של אפשרויות הקשורות לעולם הספורט והכושר.

האוזניות הסטריאופוניות, Gear IconX, הן אלחוטיות לגמרי, כלומר ללא חוט המקשר בניהן וכי הן משלבות יכולות כושר ועמידות בפני מים ואבק . כפי הנראה הן אף יוכלו לפעול באופן עצמאי להאזנה למוזיקה, בזכות זיכרון פנימי בנפח 4 גיגה-בייט ובאמצעות כפתורי מגע ניתן יהיה לשלוט בהן.

המידע כאמור עדיין אינו רשמי ולא ברור האם סמסונג תחשוף את צמד המוצרים החדש בזמן הקרוב או שתמתין עד ספטמבר לתערוכת האלקטרוניקה IFA 2016 יחד עם ה-Galaxy Note 6.

כתב: אופק ביטון