הגוגל גלאס לא השאיר את המתחרות הגדולות אדישות, והנה דיווח הטוען כי סמסונג תציג בקרוב משקפיים חכמים משלה. האתר Korea Times טוען כי המקפיים של סמסונג יוכרזו בתערוכת IFA המתקיימת מידי שנה בברלין בסביבות חודש ספטמבר.

הזמן הוא בהחלט מעניין שכן רק אמש דיווחנו כי סמסונג חתמה עם גוגל על הסכם ארוך טווח בנוגע לשימוש בפטנטים של כל אחת במוצרים השונים, ולא מעט מהפטנטים הטכנולוגיים קשורים גם למשקפיים של גוגל.

לסמסונג תחום המחשוב הלביש טומן פוטנציאל עצום. היא החלה בשנה שעברה עם השעון Galaxy Gear והייתה בין הראשונות להציג את יכולות האנדרואיד על המסך הקטן, אמנם יש האומרים כי הוא הגיע מוקדם ולא בשל לשוק, אך כן היא הצליחה להציג מוצר עוד לפני המתחרות הגדולות ובראשם אפל. אין ספק כי סמסונג עובדת באופן מוגבר על המחשוב הלביש, ויהיה מעניין לראות מה היא מבשלת לנו.

גלאס כפריט אופנה
גוגל חשפה ליין עיצובי ושיקי למשקפיים החכמים שלה עם מגוון חדש של מסגרות ראייה ומסגרות שמש. באתר הרשמי, ניתן לבחור מסגרות ראייה במחיר של $225 (במרשם) או מסגרות שמש ב-$150, זאת בנוסף כמובן ל-$1,500 למחיר של גרסת ה-Explorer Edition. לדברי החברה, העיצובים מבוססים על דגמים פופולריים בתעשייה וישנם עד 40 שילובים שניתן לבחור מהם בין המסגרות לצבעי המשקפיים. למשתמשים ללא לקות ראייה, יכולות המשקפיים כמובן לפעול ולשבת על העיין גם ללא מסגרת, אך בגוגל הבטיחו וקיימו להשיק סט מסגרות תואם.