שעון ה-Gear S של סמסונג (Samsung) מוכר בעיקר בזכות היכולת לבצע שיחות על הרשת הסלולרית ולחייג עצמאית ללא צורך במכשיר טלפון צמוד בזכות תמיכה בתקשורת דור 3 וחריץ SIM פנימי, אך החברה משיקה ביפן גרסה של השעון הכוללת תקשורת WiFi בלבד.

השעון החדש מבוסס מערכת ה-Tizen הוא אולי בין הבודדים הכולל תקשורת אלחוטית WiFi (רובם מתחברים דרך Bluetooth), כך שאמנם לא ניתן יהיה לבצע דרכו שיחות על גבי רשת סלולרית, אבל כן הוא יוכל להשתמש בתקשורת האינטרנט ולהיות עצמאי לפחות בצורה מסוימת בהשוואה לשאר שעוני ה-Gear של החברה.

בדומה לגרסה הסלולרית, שעון זה יוכל לעשות כמעט הכל, וזה כולל גם לקבל התראות מהמכשיר הסלולרי, לשמש כצמיד ניטור וכושר בצמוד ליישום S Health שבמכשירי הגלקסי וכמובן להוריד עדכונים ויישומים נוספים מהחנות. המפרט נותר דומה וגם כאן נמצא את המסך הקמור בגודל 2 אינץ' מסוג מסוג Super AMOLED ברזולוציה של 360×480 פיקסלים הרץ על שבב כפול ליבה 1 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה (RAM) של 512 מגה-בייט, וזיכרון פנימי של 4 ג'יגה -בייט וחסין למים ואבק בתקן IP67.

אם חיפשתם את היתרון ברכישת גרסה זו ללא תקשורת סלולרית זה כמובן המחיר – קצת פחות מ-35,000 יואן שהם כ-1,150 שקלים לפני מיסים, כשליש פחות ממחירו הרגיל.