לא פחות מארבעה מכשירים הכריזה היום סמסונג אשר מיועדים לשוק הבינוני והשוק הנמוך בגרסאות משודרגות: החל מה-Galaxy Ace 4, ה-Galaxy Core II והמכשירים המוזלים Galaxy Star 2 ו-Galaxy Young 2.

Galaxy Ace 4
הדור הרביעי (תרתי משמע) של מכשיר ה-Galaxy Ace (גלקסי אייס) שנחשב להצלחה בעולם מצויד לראשונה ברשת ה-LTE לצד גרסת 3G רגילה. הוא ממשיכו כמובן של Ace 3, אם כי הוא לא מציג שיפור ניכר ביחס אליו. מלבד העובדה כי הוא מגיע עם גרסת האנדרואיד 4.4 מהקופסה, ה-Ace 4 (בתמונה משמאל) מצויד בשבב מעט יותר מהיר – כפול ליבה 1.2GHz בגרסת ה-LTE עם 1GB של RAM ושבב בודד 1GHz בגרסת ה-3G ו-512MB של RAM בלבד. בשניהם מסך 4 אינץ’ 480×800 בדומה לדור הקודם, מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED, חריץ microSD להרחבה עד 64GB, ממשק ה-TouchWIZ  אם כי לא לצפות ליכולות של ה-Galaxy S5.

Galaxy Core II
החזק מהמכשירים הוא ללא ספק ה-Galaxy Core II (גלקסי קור 2), מכשיר ביניים שגם גדל ל-4.5 אינץ’ (במקום 4.3 אינץ’) ושבב מרובע ליבה מול כפול ליבה בדור הקודם. הדגם החדש כולל עדיין מצלמה בינונית של 5 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי, מצלמה קדמית VGA, סוללה בהספק של 2,000mAh, וממשק ה-TouchWIZ על מערכת האנדרואיד 4.4. (בתמונה מטה)Galaxy_Core_2_White_5

Galaxy Young 2
דגם מעט פחות מוכר אבל נחשב למוצלח בזכות מחירו הנמוך (הדגם הקודם נמכר בארץ בפחות מ-400 שקלים). ה-Galaxy Yaung 2 מביא שדרוג קל ומסך הגדל ל-3.5 אינץ’ 320×480 ורץ על שבב בודד 1.0GHz המשולב בזיכרון 512MB RAM. בגבו מצלמה 3 מגה פיקסל, יש לו תקשורת WiFi ו-Bluetooth אבל החשוב מהכל שהוא רץ על גרסת האנדרואיד 4.4, כך שמדובר במכשיר פשוט אך עם מערכת עדכנית.

Galaxy Star 2

Galaxy Star 2
האחרון בחבורה הוא גם הפשוט ביותר. ה-Galaxy Star 2 (גלקסי סטאר 2), בתמונה למעלה, שאינו נראה שונה משאר המכשירים הוא כנראה גם הזול מכולם ומצויד במסך 3.5 אינץ' הפועל על שבב ליבה בודדת 1GHz. המפרט הבסיסי ממשיך גם למצלמה – 2 מגה פיקסל ללא פלאש, והסוללה בהספק של 1300mAh. כן יש לו תמיכה בסים כפול והוא רץ על מערכת האנדרואיד 4.4.

כל המכשירים צפויים לצאת לשוק בחודשים הקרובים ומחירם עדיין לא פורסם.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  היום הייתי בחנות הדגל של סמסונג בסנטר ונגשה אלי המוכרת:
  אני: שלום, רציתי לדעת איזה מעבד יש לזה? (מצביע על הגלקסי טאב פרו 10.1)
  מוכרת: מה זאת אומרת?
  אני: איזה מעבד יש לו? לא רשום כאן…
  מוכרת: אה, הנה, רשום, "מעבד חזק ועצמתי"
  אני: תודה. אבל מה סוג המעבד?
  מוכרת (כועסת עלי): "חזק ועוצמתי!"
  אני: טוב תודה.
  מוכרת: אני לא מבינה, אף אחד מעולם לא שאל אותי שאלה כ"כ מוזרה.
  אני. תודה. כן, אני מין מוזר שכזה. תודה, ביי.

 • רפי

  גועל נפש של חברה!!!! אשכרה רק הכסף מדבר אצלם. לא תמיכה, לא עדכונים, לא שירות לקוחות, רק כסף! כסף כסף כסף!!! טפייי על החברה הזו! הייתי יורק למנכ״ל של החברה בפנים, אם הייתי יכול! ביזיון וגועל נפש! העיקר לא לעדכן את הגלקסי 3 לגירסה האחרונה ולהגיד שהגלקסי 3 כבר חלש מדי בשביל הגירסה האחרונה, אבל לשחרר מכשירים בינוניים יותר ממנו ולתת להם את הגירסה האחרונה זה בסדר גמור, אהה?!?! בושה וחרפה!! אני פונה למשתמשי הסמסונג גלקסי למיניהם: אל תקנו יותר מהחברה הזו מכשירים! גם אם הם ישחררו טלפון שמרחף באוויר כמו חללית ועושה גם פירוטכניקה, אנא מכם, אל תקנו מהם מכשירי טלפון יותר. גועל נפש!
  סמסונג היא ההיפך הגמור מאפל! אולי באפל משלמים קצת יותר על המכשירים אבל לפחות מקבלים תמיכה ועדכונים לטווח ארוך ולאורך זמן. וכן, אני מדבר בתור בעלים של אייפון.
  אנא מכם, אל תתפתו לקנות מהם מכשירים יותר! תעשו עליהם חרם צרכנים עד שיילמדו לקח דרך הכיס שלהם…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  גלקסי? ראשון ואחרון שלי.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מתי יוצא galaxy s5 Mimi?

 • עזרא

  וואלה צודקים, גם אני בעלים של גלקסי 3 מקרטע וממש מאוכזב. איך שראיתי את זה ישר חשבתי על זה שהם לא מעדכנים את הגלקסי 3 והעיקר את שני מכשירי הפח האלה מגיעים מעודכנים לקיטקט ישר מפס ייצור. פשוט בושה!!

 • ללל

  פלאפון זבל!! שיתקע ויעשה בעיות אחרי אחרי שבוע! לא הייתי משלם עליו שקל!

  מי שרוצה סמאטפון זולל שיקנה ב600 שקל את הלומיה 520 שהרבה טוב ואמין המכשיר הזה!
  או להוסיף קצת לאזור ה1000 ויקח את לומיה 820 או את המוטו G

 • U

  עלק סמסונג אומרת שלא ניתן לעדכן את גלקסי 3 בגלל 1GB…ופה יש בלי בעיות 4.4+
  אין אמונה בהם..הם במו ידיהם הרסו כל אמינות מקצועית בכל התחום: SDS המוות הפתאומי בגלקסי 3,סוללות מתפוצצות בגלקסי 4 (מבלי לקחת אחריות ולהזהיר את הציבור) ,עידכוני גרסא לוקח שנים וגם הם גרועים יותר וטוחנים את הסוללה,KNOX , ממשק כבד ומלא לאגים ובאגים שלא מתוקנים…

  • דן

   כשקראתי את המפרטים חשבתי בדיוק על זה.
   אני מקווה שבמכשירי הsilver של גוגל יהיה מכשיר שיעמוד בדרישות שלי.
   כרגע אני בעלים מאוכזב של S3

  • נורמלי

   כסף הוא שם המשחק