בלי יותר מידי רעש, סמסונג השיקה היום טאבלט 7 אינץ’ חדש מתוצרתה, זאת כאשר העלתה את עמוד המוצר לסניף הגרמני שלה ושם Galaxy Tab A 2016 כבר נמכר במחיר של 169 אירו, שהם כ-730 שקל לפני מיסים.

לא צריך לנחש הרבה כי מדובר בטאבלט המיועד לשוק הכניסה ובהתאם לכך המחיר וגם כן המפרט: הוא מצויד במסך 7 אינץ’ ברזולוציה של 1280 על 800 פיקסלים, שבב עם מעבד מרובע ליבות עד לתדר של 1.3 ג’יגה-הרץ, זיכרון עבודה (RAM) של 1.5 גיגה-בייט, אחסון פנימי של 8 גיגה-בייט עם אפשרות הרחבה עד 128 גיגה-בייט נוספים.

עיצובו של הטאבלט מזכיר למדי דווקא את מכשיר הדור קודם קודם שלה – Galaxy S5 עם הגב בעל הטקסטורה הייחודית, שם גם נמצא מצלמה 5 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי ויש גם מצלמה קדמית 2 מגה-פיקסל בפוקוס קבוע, סוללה בהספק 4,000mAh המספיקה עד 9 שעות שימוש ויש גם את שלל הקישוריות השונות כמו WiFi 802.11n או Bluetooth 4.0 ואפילו גם NFC.

הטאבלט צפוי להגיע בהמשך גם לארה”ב, שם לפי SamMobile הוא ייקרא Galaxy Tab E.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.