סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, ,תציג בכנס MWC את שירות ה- TV Discovery אשר מספק לצרכנים דרך מהירה וקלה יותר לאתר וליהנות מתכני וידיאו וטלוויזיה.

השירות החדש מספק אופציה להמלצות אישיות ואפשרות חיפוש במס' ספקי תוכן שונים. ניתן להשתמש בו באמצעות מכשיר נייד של סמסונג, באמצעות ה- Smart TV  או בשניהם יחד.

שירות ה- TV Discovery מפשט את תהליך חיפוש התוכן באמצעות שילוב והעברה של מידע על תוכניות בזמן אמת ממקורות תוכן שונים ומרובים כולל שירותי video-on-demand, שידורי טלוויזיה או שירותי תוכן און ליין כגון YouTube.

לאחר זמן שימוש מסוים, יכול השירות גם להציע למשתמש המלצות אישיות בהתבסס על הרגלי הצפייה והיסטורית ההעדפה של המשתמש.

"שירות ה- TV Discovery מאפשר לך לחפש ולצפות בתוכן מכל ספקי התוכן השותפים שלנו, מתכני ה-  on-demand ומתכני המנויים" ד"ר Won-Pyo Hong נשיא וראש המרכז לפתרונות מדיה.

"השירות מכיל גם טכנולוגיה של המלצות אישיות המאפשרת למשתמשים "ללמד" את השירות מהן ההעדפות האישיות שלהם. ככל שמשתמשים יותר בשירות, כך ההמלצות לתכני טלוויזיה, סרטים ו-

 on-demand  הופכות לרלוונטיות יותר למשתמש. זה לא יכול להיות פשוט יותר".

ניתן להשתמש בשירות ה- TV Discovery על מנת לאתר ולצפות בתוכן מה- SMART TV של סמסונג או מטלפונים ניידים שתומכים בשירות, כמו גם על מנת להעביר תכנים בין מכשירים מחוברים.

בנוסף, יכול השירות להפוך טאבלט מחובר לשלט רחוק אוניברסאלי, כך שהמשתמש יוכל לנהל את חיפושי התכנים בטלוויזיה או בתכני ה- on-demand ישירות מהמכשיר הנייד ולצפות בהם על גבי הטלוויזיה.

מאפייני שירות ה- TV Discovery כוללים:

  • שלט רחוק אוניברסאלי– מתחבר לכל התקני המדיה המרכזיים: כבלים, לוויין, מערכת סטריאו ביתית, DVD ונגני Blu-Ray, כך שניתן לרכז את השליטה לשלט אחד לצורך ניהול התוכן.
  • ·         המלצות אישיות– פונקציה המאפשרת את איתור התוכן הרלוונטי ביותר באמצעות המלצות אישיות למשתמש.
  • ·         חיפוש מקיף–  המאפשר למשתמש לאתר סרטים, תכניות טלוויזיה ותכני  video on-demand  ממקורות פופולאריים שונים בחיפוש אחד בלבד.
  • ·         חוויה חוצת התקנים בשירות קיימת האפשרות להעביר תוכן מטאבלט לטלוויזיה ולהיפך.
  • ·         שיתוף חברתי– המשתמשים יכולים לחלוק את התוכן בו הם צופים עם חברים ולצפות במה שאחרים ראו.
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.