יש עוד לפחות שלושה חודשים עד שחברת סמסונג (Samsung) צפויה תכריז על מכשיר הדגל הבא שלה, Galaxy S8 (גלקסי אס 8), אבל השמועות בעיצומן. האחרונה שבהן מגיעה ישירות מדרום קוריאה וטוענת כי סמסונג תציע גרסה מוגדלת של המכשיר במקום ה-Note 7 הגנוז.

הדיווח טוען כי בניגוד לשנתיים הקודמות שבהם הציגה דגם רגיל לצד דגם עם מסך ה-Edge, היא תציג במקום האחרון דגם Plus עם מסך גדול יותר. לפי השמועות, ה-Galaxy S8 Plus יכיל מסך בגודל 6 אינץ', בהשוואה ל-5.1 ו-5.5 אינץ' שהשיקה סמסונג בליין המכשירים עד כה. הסיבה היא שהחברה מתכננת להצטרף לגל המכשירים ללא השוליים, ולכן שני המכשירים יהיו למעשה באותו גודל פיזי, רק שגרסת ה-S8 Plus תציג מסך ללא שוליים שיגדיל את שטח התצוגה, בדומה ל-Xiaomi Mi MIX שהושק באוקטובר האחרון. למעשה, מסך התצוגה של ה-S8 Plus אמור לתפוס כ-90 אחוז מכלל החלק הקדמי של המכשיר.

גורמים מעריכים כי הסיבה השנייה להצגת מכשיר עם מסך כה גדול היא העובדה כי סמסונג מתכננת לסגור את ליין ה-Note ולאחד אותו עם ליין ה-S8, כתוצאה מתקלות הסוללה של מכשיר ה-Note 7. אולם דברים אלה כבר הוכחשו על ידי סמסונג בעבר.

בנוסף מדווחים גורמים כי ליין מכשירי Galaxy S8 צפוי להגיע עם מצב חדש בשם Beast Mode, אותו ביקשה סמסונג לרשום לעצמה כפטנט באיחוד האירופי. לא ברור אמנם מה משמעותו, אבל רבים מעריכים כי מדובר במצב אשר יוכל לדחוף את מערכת העל-שבב מתוצרת החברה, לקצה גבול היכולת ולספק רמת ביצועים מקסימלית.

המכשיר לפי השמועות, להגיע עם שבב Exynos 8895 או Snapdragon 835 של קוואלקום (Qualcomm) במהדורה האמריקאית, 6 ג'יגה-בייט של זיכרון פנימי ונפח אחסון של 256 ג'יגה-בייט. המסך בעל רזולוציית 2K ומחברי USB-C לטעינה וקישוריות. בנוסף צפויה סמסונג לזנוח את שקע האוזניות 3.5 מ"מ, בדומה למהלך שביצעה אפל (Apple).

 • The Anonymous

  אם הייתי במקום סמסונג

 • דנידי

  נקווה שתהיה במכשיר סוללה נשלפת,
  כולנו מחכים לזה.

  • The Anonymous

   סמסונג כבר למדו מהטעויות בסוללת נוט 7 אז הם רכשו מ LG סוללות אז לא לדאוג לגבי הסוללות.

 • OrenTV

  השם plus כבר שמור לאפל
  אז למה לא לקרוא לדגם המשודרג: Galaxy S8 Pro
  שם יותר מגניב וגם מקורי, הייתי בוחר אותו אם הייתי סמסונג.

  • ‫אביאסף פנש‬‎

   החלום של כולנו להיות סמסונג🤑

  • Osher Abergel

   השם פלוס היה בשימוש אצל סמסונג עוד הרבה לפני שהוא היה אצל אפל…

   • iphone1000

    אבל לא בהקשר הזה (של גודל מסך)

    • Osher Abergel

     אני התייחסתי לשם עצמו ,השימוש שעשו בו זה כבר לא קשור

 • The Anonymus

  השם plus כבר שמור לאפל
  אז למה לא לקרוא לדגם המשודרג: Galaxy S8 Pro
  שם יותר מגניב וגם מקורי, הייתי בוחר אותו אם הייתי סמסונג.