בעוד יומיים תחשוף סמסונג (Samsung) את מכשיר הדגל שלה, ה-Galaxy S8 (גלקסי S8), אבל גם רגע לפני ההדלפות לא מפסיקות להגיע: האתר הגרמני WinFuture.de פרסם את רשימת האביזרים הנלווים שיימכרו בעת השקת המכשיר, וגם את המחירים שלהם.

מעבר לתחנת העגינה Samsung DeX שכבר נחשפה, מונה האתר לפחות עוד 11 אביזרים נוספים, אשר רומזים כי מכשירי ה-Galaxy S8 וה-S8 Plus יוכלו להזרים וידאו באיכות 4K דרך מחבר USB-C. בנוסף, אחד האביזרים הוא מטען אלחוטי  (במחיר של 80 אירו), מה שכמובן אומר שלמכשיר תהיה יכולת לטעינה אלחוטית.

אביזרים נוספים כוללים סוללה ניידת בנפח 5,100 מיליאמפר עם יכולת טעינה מהירה (במחיר של 70 אירו), ומגוון כיסויים למכשיר שעשויים מסיליקון (30 אירו), פלסטיק שקוף (20 אירו), וכאלו שעשויים משני חלקים (20 אירו). בנוסף תציע החברה כיסוי למכשיר שמכיל מקלדת מצורפת (60 אירו), כיסוי עם מעמד למכשיר (60 אירו), ומגוון כיסויים שמכילים נורות LED אשר מאותתות על התראות (60 אירו). מגן מסך רשמי למכשיר, לפי האתר, יעלה 13 אירו.

קשה אמנם לזהות לפי התמונות מה יהיה עיצובו הסופי של המכשיר, אך לא מעט הדלפות קודמות כבר חשפו אותו בעבר. ה-Galaxy S8 יוכרז רשמית ב-29 במרץ, וקצת לאחר מכן הוא יגיע לחנויות, ואז גם יוצעו למכירה שלל האביזרים שבתמונות.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • יוסי בן עטיה

  כנראה שסמסונג משתתף בחגיגה של אפל
  נשלם עבור השלמות כמחיר הטלפון

 • Liron

  באיזו שעה ההכרזה לפי שעון ישראל?

  • ofek sanker

   18:00

 • The Anonymous

  מושלם 👌

 • iphone1000

  אם הייתה תחנת עגינה מקצועית חזקה למולטימדיה או סטנד לחיבורים גדולים המגוון הזה היה הרבה יותר מפתה