אמש החלה הרשת לגעוש בשל תמונה המציגה לכאורה את המכשיר הגלקסי אס 4, הדור הבא לסדרת הגלקסי. בתמונה נראה המכשיר בעיצוב דומה לאס 3, בעל מסך מעט גדול יותר, מסגרת דקה וכמעט ללא שוליים והשוני העיקרי –  ללא כפתור בחזית. SamMobile האחראים על הדליפה אומרים כי התמונה הגיעה ממקור מתוך סמסונג, אך גם הם אינם יודעים לומר כי אכן מדובר בצילום מקורי ואומרים כי ישנו סיכוי שמדובר בעריכה גרפית המשלבת את האס 3 והגלקסי גראנד.

גם אנחנו לא יכולים לומר כי הדבר נראה אותנטי לחלוטין, אולי בשל החוסר הכפתור שתמיד ליווה את מכשירי הגלקסי, אולי בשל עובי המסגרת הדק מידי, אבל כן ישנו דמיון גדול לדגם הנוכחי. בעדכון נוסף העלה האתר תמונה של מה שנראה כמו הזמנה לאירוע Unpacked שיערך ב-4 למרץ בעיר פיונגצ'אנג שבקוריאה, עם הלוגו של Galaxy S IV. גם דיווח זה לא מסתדר לנו שכן ההשקות האחרונות של סמסונג התרחשו בחודש מאי-יוני, וגם סמסונג כבר אמרה בעבר כי הוא לא יוצג במרץ.

בינתיים השמועות ממשיכות לרוץ ברשת, כשהערכות אומרות שסמסונג תגדיל את המסך ל-4.99 אינצ’ מסוג Super AMOLED HD ברזולוציה של 1080p. המעבד יישאר מרובע ליבות אך יבוסס על ארכיטקטורת ARM Cortex-A15 ויגיע בתדר של 2.0GHz ומדגם Exynos 5450. המצלמה תקפוץ לעבר ה-13MP ומצלמת 1.9MP קדמית וכן תקשורת LTE, אנדרואיד 4.2 (Jelly Bean) מהקופסה ו-2GB זיכרון RAM.

אז מה דעתכם? האם כך ייראה מכשיר הגלקסי אס 4?

>> צפו בוידאו: Galaxy S4 בסרטון קונספט מרשים
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.