האם סמסונג מתכננת גרסה נוספת למכשיר הנוט? תמונה שדלפה לרשת מציגה מכשיר חדש ורחב יחסית העונה לשם Galaxy Memo (גלקסי ממו). על פי הדיווח של Sam Mobile התמונות המוצגות כאן הגיעו ממקור אנונימי יחד עם מפרט מלא, אם כי נאמר באתר כי אין הוא יכול לאמת את הדברים.

Samsung-Galaxy-Memo-leak-1באם הדיווח נכון, אנחנו מסתכלים על מכשיר בעל מסך רחב יותר בדומה למכשיר ה-Optimus Vu ביחס של 4:3, אולם המפרט טוען כי מדובר דווקא במסך Full HD מה שלא מסתדר עם מה שאנחנו רואים בתמונות. עוד ניתן לראות את עט הסטילוס של סמסונג, ה-S Pen הקיימת בכל סדרת הנוט, אם כי שוב המכשיר  לא משויך לסדרת הנוט כך שהדברים לא ממש ברורים. יש הטוענים כי בכלל מדובר בגרסת מיני למכשיר הנוט, שזה נשמע לנו יותר הגיוני.

המפרט של המכשיר כולל מסך בגודל 4.5 אינצ’ יחד עם מעבד מרובע ליבה 1.4GHz, זיכרון 2 ג’יגה בייט ראם ומצלמה 8 מגה פיקסל יחד עם גרסת האנדרואיד 4.2.2. אין עוד מידע מתי ייחשף המכשיר והאם הוא אמיתי. מה דעתכם?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.