סמסונג (Samsung) אישרה באופן רשמי את ההשקה של Galaxy C7 Pro, או SM-C7010, אך הודיעה כי המכשיר יושק רק בתוך גבולות סין בלבד בינתיים. הדבר הבולט במכשיר, לפחות בעולם הסלפי הנוכחי שלנו, הוא שתי מצלמות 16 מגה-פיקסל מאחור וגם מקדימה, כשלקדמית יש מפתח f/1.9.

עוד דבר מיוחד במכשיר הזה, שאינו נראה לעין, הוא מערכת קירור סגורה המבוססת על נוזל שאותה מכנה החברה Heat Pipe. הנוזל סובב בין החלקים החמים והקרים של הטלפון ומקרר היכן שצריך, ואז פולט את החום במקומות שמיועדים לכך. המחשבים המתקדמים מגיעים גם לטלפונים?

מעבר לכך המפרט הטכני של המכשיר מערב איכויות, אך בעיקר מצביע על מכשיר שמיועד לשוק הבינוני הגבוה. המסך הוא Super AMOLED בגודל 5.7 אינץ' וברזולוציה של 1080p. המעבד הוא Snapdragon 626 של קוואלקום (Qualcomm) שמציע 8 ליבות במהירות 2.2 ג'יגה-הרץ ושולב במערכת יחד עם השבב הגרפי Adreno 506, שילוב של מעבדים שמציעה יצרנית השבבים למכשירי שוק הביניים.

Galaxy C7 Pro מגיע עם 4 ג'יגה-בייט RAM מסוג LPDDR3 במהירות 933 מגה-הרץ ועם נפח אחסון מובנה של 64 ג'יגה-בייט עם אפשרות לכרטיס הרחבה, ועם סוללת סוללת 3,300 מילי-אמפר/שעה. מה שעוד מצביע במידה מסוימת על השוק אליו הוא מכוון הוא שמערכת ההפעלה עמה הוא מגיע היא עדיין אנדרואיד 6.0.1, ושהתמיכה ב-WiFi היא עד 802.11n בלבד. למרות זאת יש תמיכה ב-Always On וב-Samsung Pay. כמו כן מציע המכשיר קישוריות NFC ובלוטות' 4.2 וכמובן דור רביעי.

המכשיר מוצע בצבעי זהב, ורוד שמפניה וכחול. מחירו יעמוד על כ-405 דולר, והוא זמין להזמנה כבר ממחר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.