סמסונג הורידה מעט הילוך בשחרור מכשירים בשנה האחרונה ורואים אצלה חוסר בעיקר בתחום מכשירי הביניים, אם כי עדיין משווקים כיום גם מכשירי הדגל של הדורות הקודמים כמו ה-Galaxy S4 ו-S3. הבא לבית סמסונג, או לפחות אם להאמין לדיווח של אתר SamMobile, הוא ה-Galaxy Alpha (גלקסי אלפא), מכשיר קטן יחסית לממוצע כיום, עם מסך 4.7 אינץ’ ומיועד בדיוק לשוק הביניים.

Galaxy S2 מחודש
העיצוב של מכשיר ה-Alpha נראה לנו, לפחות בקדמתו, כמו ה-Galaxy S2 המקורי, אם כי ניתן להבחין כי הוא מעוטר במסגרת אלומיניום (לפי הדיווח) וכן הוא זכה לגב הפלסטיק עם הטקסטורה הייחודית של ה-Galaxy S5. בדיווח נאמר כי ייתכן וזהו לא העיצוב הסופי למכשיר כך שיש לקחת זאת בערבון מוגבל.

מלבד זאת, המידע אודות המפרט לא ידועים לפרטי פרטים, כן ניתן לומר כי הוא יכלול זיכרון לאחסון בפח 32GB, אם כי ללא חריץ הרחבה, קורא טביעות אצבע בכפתור הבית וישנה גרסה התומכת ברשת ה-LTE-A כפי שצולמה באתר וויאטנמי. ייתכן כי סמסונג תשתמש בשבב ה-Exynos ModAp שהוכרז לאחרונה התומך ברשתות אלו, כך שבכל זאת לא מדובר במכשיר חלש. כשיהיו פרטים נוספים, נעדכן.

galaxy-alpha-4

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.