תיקון פתוח Galaxy Note 7

פרשת Galaxy Note 7 של סמסונג (Samsung) השאירה טעם רע לא רק בקרב לקוחות החברה, אלא גם בתוך החברה עצמה, ועושה רושם שתהליך הפקת הלקחים כבר החל: מדיווח חדש עולה כי החברה שוקלת "ללכת על בטוח" עבור הטלפון הגדול הבא שלה, ה-Galaxy S8 (גלקסי אס 8) שצפוי לצאת בעוד מספר חודשים, ולהשתמש בסוללות של חברה מוכרת והמתחרה הגדולה שלה – LG.

LG וסמסונג אמנם שתיהן יצרניות קוריאניות שמתחרות על אותו שוק, אבל בסמסונג ככל הנראה כבר לא מוכנים לקחת סיכונים. גורם בחברה אמר כי "אנחנו רוצים לגוון בספקים, וזה כולל את LG Chem". מקורות טוענים כי הסכם רשמי בין החברות טרם נחתם, אבל השיחות כבר בעיצומן.

מבחינתה של LG מדובר בחוזה ענק שעשוי להכניס לה מאות מיליוני דולרים עקב הפופולריות של מכשירי Galaxy, שנמכרים בכמויות אדירות ברחבי העולם, הרבה מעבר למכשיריה של LG עצמה. בנוסף, יש כבר תקדים לשיתוף פעולה מסוים בין החברות, כאשר חטיבת ה-Innotek של LG כבר סיפקה בעבר מודלים של מצלמות למכשיריה של סמסונג.

מכשיר Galaxy S8 צפוי לצאת בסוף חודש פברואר הקרוב עם מפרט טכני משודרג, ועשוי להכיל מצלמה בעלת עדשה כפולה לשיפור איכות התמונות, וסורק רשתית לשיפור אבטחת המכשיר.

 

 

 • CoolR2

  נשאלת השאלה איזה מהסוללות הכי איכותיות? ולא מבחינת אם הן מתפוצצות או לא חח – אלא מבחינת האיכות והעמידות שלהם לכמות טעינות גבוהה – וכך שהסוללה לא תתחיל להיגמר מהר מידי..

 • Yossi Cohen

  יופי זה אחלה שילוב! בLG הדבר היחיד שעובד טוב זה הסוללה ובסמסונג זה השאר.

 • OrenTV

  עשו מהלך חכם שיכול להשפיע על הקונים לחזור אליהם כי אין יותר סוללות מתפוצצות של סמסונג.

  • OrenTV

   סוללות Boom של Samsung

 • idanbiton

  ככה צריך שנה אחת אתה לוקח על עצמך את הכאב בטעות הגדולה שהייתה לך ולאט לאט חוזר והולך שוב.

  הם יודעים שהם צריכים להפציץ עם המכשיר החדש ולא לחסוך בשום פרט קטן בתוכו

 • ‫תומר נימצן‬‎

  איזה לוזרים