אחד הדברים הברורים שעמדו להתרחש לאחר ההשקה של טלפוני ה-iPhone 6 החדשים, אכן התרחש: סמסונג (Samsung) יצאה לקמפיין נגד בולט במיוחד.

החברה הקוריאנית הפיצה סרטון ששמו 'אז והיום'. בסרטון היא לוקחת את הצופים בחזרה לשנת 2011, אז מסך בגודל של 5.3 אינץ', גודלו של מסך ה-Galaxy Note המקורי, היה באמת גדול מאוד ביחס לתקופה. סמסונג מצטטת ציטוט שפורסם ב-The Wall Street Journal, שטוענת שבעת שיחת הטלפון באמצעות ה-Galaxy Note זה למעשה "כאילו שהמשתמש מדבר לתוך חתיכה של טוסט".

עברו 4 שנים מאז השקת ה-Galaxy Note המקורי, וסמסונג טוענת שהמתחרות אינן יכולות להתעלם מסדרת ה-Note – אלא להפך, הן מעתיקות אותה, כשבשלב זה בסרטון מוצג בבירור ה-iPhone 6 Plus. בשלב הבא סמסונג עוברת להדגיש עד כמה ה-Galaxy Note 4 אינו רק "טלפון גדול" ומציגה בסרטון את יכולות השימוש בעת הסטילוס שמגיע עימו, יכולת שאין ל-Plus של אפל (Apple).

למרות שה-Galaxy Note 4 הוכרז באופן רשמי לפני כשבועיים בכנס IFA שנערך בברלין, עדיין אי אפשר לרכוש אותו. ההשקה הרשמית מיועדת לאמצע חודש אוקטובר. ה-iPhone 6 Plus יושק רשמית ב-19.9 כשאפל כבר מקבלת הזמנות מוקדמות מה-12.9.

http://www.youtube.com/watch?v=oxhSnNZH3Rk

 • בוקי

  חבל על ההשוואה. לנוט אין ולא היו מתחרים מהסיבה הפשוטה שאף מכשיר לא מציע את יכולות העט המתקדמות והשילוב עם wacom.

 • רון

  אין מה להיתווכח סמסונג יצרני הטלפון הטובים בעולם.
  הם יכולים לעשות כל מה שתחלמו וכל מה שלא אני מחכה לנוט 4

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   אין יל האייפוןןןןןןןןןןןןןןן וטוב שאתה גנוב לסמסונג

 • בן

  תקשיבו אפשר להבין את סמסונג, הם לא מפחדים מאפל זה בטוח תהיו בטוחים שהם עושים מלא מאוד כסף, דבר שני אפל התייחסה בזלזול ולעגה לסמסונג על סדרת הסמארטפונים הגדולים בזמנו ופיתאום הם ראו שיש פה שוק ענקי שקונה ואוהב את זה אז כל מה שהם אמרו הם שכחו ופיתאום כל היצורים כמוכם למשל שהסכמתם אם אפל מסכימים איתה עוד הפעם… תחשבו שאני בא ואומר לכם כל אחד באופן פרטני איזשהו פרט שהוא רע עליכם ואז אני הולך ופשוט עושה את זה? איזה צביעות יש פה, ועוד יותר מזה איך כל מי שזרם אם אפל פיתאום זורם איתה עוד פעם? אתם שמים לב לעצמכם? זה ממש פיצול, רובכם ורוב העיתונאים סתם לועגים לסמסונג וזה דפוק רצח אין לכם מושג איזה מוזר זה לראות את זה מהצד כאילו מצד אחד בא לי להגיד שכולם מעפנים ואם בעיה שכלית אבל כנראה שצורת השיווק של אפל היא חכמה מדי… דרך אגב יש לי אייפון וגם יהיה את ה6+ אבל לא בגלל שאני גם מאמין שפיתאום צריך מסכים גדולים סתם פשוט כי אני אוהב את העיצוב שלו יותר מהנוט.

 • פיפוש

  פרסומת פאתטית.

 • שניר

  אפשר להבין אותם. עד עכשיו היה להם בלעדיות על הסמארטפון הגדול הכי טוב.
  עכשיו תבוא המפלה..

 • החשוד המיידי

  תגידו, איזו רמה של פאנבויות תגיעו?
  איך חיקוי? כי סמסונג עשתה את זה קודם. כמו במשפט בו אפל תבעה אותה בדיוק על אותה טענה..
  לא הכי מחבב את סמסונג, הייתי אומר שהיא יצרנית האנדרואיד הכי פחות אהובה עליי אבל עדיין יש לה קייס רציני מאוד. בטח בגלל כל ההשתלחויות של אפל ב"גודל המוגזם" וכל מה שנטו לומר אז…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  סמסונג לא ברמה של אפל, לא משנה מה תגידו!
  ואיך חיקוי איך??? אייפון תמיד עדיף על כל השאר!

 • יוסי כהן

  "כולם אומרים" חיקוי שעובד בלי להתקע…
  נראה אותו לא נתקע עם 1 ג'יגה של ראם.
  אנדרואיד כבר לא נתקע מאז הנקסוס 5.
  ולפי דעתי סמסונג ירדו נמוך מדיי ועשו טעות פירסומית גדולה שהם הזכירו את אפל במפורש.

 • יגחגחגח

  ה-note היה בגודל 5.1 אינץ'!!!!

 • אנונימי

  סמסונג, אתם הרסתם לכולם את החיים עם הזבל שלכם. אני שונא אותכם!