האם הטלפון הבא של גוגל (Google) עומד להופיע כבר בעוד ארבעה חודשים? שמועות עקשניות טוענות שהחברה מתכוונת להשתמש בכנס ה-I/O שלה, שייערך במאי, כדי להציג את ה-Google Phone הבא, זמן לא רב אחרי השקת ה-Nexus 4 שעדיין נתקל בבעיות זמינות לרכישה.

לפי השמועות החברה שתייצר את הטלפון הבא של גוגל תהיה מוטורולה (Motorola) שהיא, כזכור, חברת בת של גוגל עצמה. מדובר בטלפון שיציע, בהתאם לאופנה הנוכחית, מסך בגודל 5 אינץ' אבל מקצה לקצה. כלומר, המעטפת שלו תהיה דקיקה במיוחד כך שהוא יראה כאילו אין לו מעטפת בכלל.

אבל החלפת החברה, שוב יש לציין, וגודל המסך הם לא השינויים היחידים שצפויים בטלפון. לפי הדיווחים הטלפון החדש ייקרא X Phone מסיבות שקשורות לשיווק בארצות הברית, שם מוטורולה בדרך כלל קשורה למכירות דרך חברת הסלולר וריזון (Verizon).

זה גם יהיה כלל הנראה הטלפון הראשון שיציע את גרסה 5.0 של אנדרואיד (Android) הידועה בכינוי Key Pie Lime. עם זאת, להבדיל מהשקות קודמות של הטלפונים מבית גוגל, שהתמקדו במערכת ההפעלה אנדרואיד נקייה לחלוטין, ב-X Phone צפויים המשתמשים להיתקל בשינויים בממשק ואף בתוספת של יישומים שייכתבו על ידי מוטורולה עצמה. יש לציין שאחת הסיבות לרכישת Google Phone על ידי רבים הייתה השימוש במערכת הפעלה נקייה לחלוטין, כך שיהיה מעניין לראות מה תהיה התגובה של הלקוחות הפוטנציאליים לשינוי הזה, אם אכן יתממש.

 

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • uDroid.apk

  שלום לכולם!
  אני מקווה שxPhone יגיע ישר לארץ בצורה רשמית ילידי גוגל…

 • יודע

  תחזרו לפה עוד כמה חודשים ותראו שצדקתי..
  המכשיר יקרא nexus X

  • גבי גפן

   וואלה יש מצב..
   חכם אתה 😉

 • סניה

  אני עדיין רוצה לקנות את הפלאפן הקצה של גוגל, הנקסוס 4, למה אני צריך לקנות פלאפון דגל של חברה אם הוא עתיד להתחלף באחד יותר טוב בעוד פחות מחמישה חודשים, שבמחיר שפוי אני יקנה אותו רק בעוד חודש?!
  למה אחרי מס' חודשים אני עדיין לא יכול לעדכן את הפלאפון שלי לגרסא הכי חדשה(JB) כשבעוד פחות מחמישה חודשים תצא גירסא חדשה?!?!
  גוגל – ככה לא עובדים. תלמדו מאפל. יוצאת גירסא יום למחרת אפשרי לעדכן. יוצא מכשיר אפשרי לקנות אותו במחיר שפוי(ולא כפול במקרה הטוב).

  • NEXUS

   תקני את הגוגל נקסוס הרגיל , הוא מכשיר מעולה בפני עצמו

  • מור

   כשהגרסה תהיה זמינה את תוכלי לעדכן יום למחרת אין לך מה לדאוג

  • יובל -_-

   בנוגע ל"כל יום יוצא משהו טוב יותר וחדש"-לפי דעתי את צודקת,אבל אין מה לעשות.היום ייצא מכשיר טוב,מחר יצא מכשיר שיותר טוב מ"המכשיר הטוב"שיצא אתמול פי 1000.
   כמו שאביעזר ציין פה פעם יש כאלה שכל הזמן קונים דברים חדשים,ויש כאלה שמחכים לטלפון הכי טוב.

   בנוגע לחוסר עדכונים-לפי דעתי גוגל לא צריכה ללמוד מאפל,כי אחרי הכל שאפל הכריזה על הIPHONE חמש היא השיקה את הIOS 6 כמה ימים אחרי הכרזתו לא?ככה זה עם גוגל(גם קרה לי)-היא הכירזה על הNEXUS 4 עם 4.2,ויחד עם השקתו שיחררה את 4.2 לכל המכשירים שלה(שתומכים):NEXUS 7 והGALAXY NEXUS.

   • פיפוש

    אני חושב שהיא התכוונה לעדכון הרציף של אפל לכל מכשיריה, גם כמה שנים אחורה.

  • Z

   4IPHONE עדיין עולה יותר נקסוס

   • ב

    כי הוא שווה ככה