הגיימרים המקצועיים יודעים כי את העכברים האלחוטיים משאירים "לחובבניים", שכן איכות קליטה לא טובה וחוסר תגובתיות בזמן אמת יכולים להרוס את המשחק. רייזר (Razer) הציגה את העכבר Lancehead שבא לפתור בדיוק את זה.

העכבר החדש מבטיח כי בזכות טכנולוגיית האלחוט שפיתחה רייזר על גבי תדר 2.4 ג'יגה-הרץ, הוא מסוגלת לספק ביצועים יוצאי דופן וברמה אחת מעל כולם בכל הקשור לעכברי גיימינג אלחוטיים. רייזר פיתחה תוכנה אשר בוחנת ומשנה את הערוץ בזמן אמת ובכל זמן, כך שלדבריה המשתמשים ייהנו מתנועה חלקה ללא השהיות (Lag), כפי שקורה בעכברים אלחוטיים אחרים.

בצד העיצוב והמפרט העכבר מציע אחיזה נוחה ושילוב של גומי מחוספס באזור הדפנות, כפתור גלילה מכאני דו מצבי, כפתור שליטה ברמת הדיוק עד ל-16,000DPI וזוג כפתור צד הניתנים לתכנות והתאמה. טעינה ה-Lancehead  מתבצעת בחיבור microUSB הממוקם בחזית העכבר, פרט חשוב למדי שכן גם אם הסוללה אזלה ניתן ולהמשיך להשתמש בו, זאת בניגוד לעמדת טעינה נפרדת.

Lancehead גם מגיע עם זיכרון מובנה לצורך שמירה על פרופיל משתמש ולסנכרון ההגדרות גם במצב לא מקוון. זאת בנוסף לשימוש בפונקציית Razer Synapse שמציעה רייזר לשמירת הנתונים בענן.

רייזר תשיק את Lancehead במחיר של 139.99 דולר. אם אתם עדיין מתעקשים על חיבור חוטי החברה תשיק גרסה שכזו במקביל במחיר של 79.99 דולר. בחנויות החל מחודש הבא.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
  • Yossi Cohen

    אני לא יודע על איזה לאג מדובר… בעכברים איכותיים אלחוטיים אין לאג…
    רק בעכברים של 30 שקל יש דיליי זוועתי.
    בעכבר blue track של מייקרוסופט שהשתמשתי איתו כ5 שנים עם הלפטופ יש בדיוק את אותה תחושת זמן אמת שיש לעכברי גיימינג החוטיים שלי (במסך 144 HZ) ואני מישהו שממש שונא דיליי בעכברים ובטאץ' ושם לב לזה כשאף אחד אחר לא…

  • Coverptech

    לא ממליץ על עכברי רייזר. מתו לי שניים ממש אחרי שהאחריות נגמרה. לכו על לוגי'טק או Roccat במקום.