ב-LG מעוניינים להגדיל את היצע היישומים שתומכים ב-QSlide המאפשרת להפעיל מספר יישומים צפים על גבי המסך ואף לשלוט בשקיפות שבהם, על-ידי הצעת ערכת הפיתוח למפתחי צד-שלישי.

אפשרות ריבוי המשימות הזו הוצגה בגרסתה הראשונית על-גבי מכשיר האופטימוס ג'י (Optimus G), שם היה ניתן להפעיל שני יישומים על המסך על-ידי שליטה בשקיפות של היישום שב"חזית". במכשיר הג'י-2 (LG G2) נוספה האפשרות להריץ מספר יישומים מוקטנים על-גבי המסך אולם העניין הוא שרק יישומי שנכתבו על-ידי LG תומכים באפשרות הזו.

בחברה הקוראנית הכריזו בפורטל המפתחים כי משחררים את ערכת הפיתוח QSlide SDK על-מנת לאפשר לכלל מפתחי היישומים להתאים את היישומים שלהם ולהקנות להם את האפשרות המוזכרת. כרגע לא ידוע כמה מפתחים יחליטו לאמץ את האפשרות שכן היא בלעדית למכשירים של LG ולא לכלל מכשירי האנדרואיד, אבל זו בהחלט התחלה טובה.

הדגמת יכולות ה-QSlide

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.