אפל התמידה להשיק מכשיר אחד בלבד בכל הכרזה על אייפון חדש, אולם מזה זמן ישנן שמועות כי היא תפנה גם לפלח השוק הבינוני ותציע מכשיר מוזל אשר יתאים לשווקים רבים החושקים במכשיר אך לא יכולים להרשות לעצמם את מחירו הגבוה. היום שמועות אלה קיבלו הוכחה ראשונה בדמות מעטפת אחורית – מפלסטיק.

התמונה שהגיע מהאתר Tactus מציגה את המעטפת האחורית שלכאורה תגיע עם האייפון המוזל, ופרט לכך שהיא מיוצרת מפלסטיק בדומה לדורות הקודמים של אפל, ניתן לראות כי הוא מחזיר את העיצוב המעוגל בפינות וכן שינוי של כפתורי עוצמת השמע בדופן ימין אשר הפכו לדקים יותר, משהו שלא ראינו במכשירי האייפון או האייפוד השונים. עוד ניתן לשים לב ללוגו בגדול ובתחתית המילה iPhone, אם כי חסרים לנו הכיתובים בתחתית של הדגם, הנפח, המספר הסידורי ושאר הדברים.

יחד עם התמונה מגיע גם מפרט שאותו כבר שמענו בדיווחים קודמים. האייפון המוזל יבוסס על מעבד ה-A5 מהדור הקודם, בעל מסך מגע 3.5 אינצ’ בתצוגת רטינה, מצלמה 5 מגה פיקסל אחורית ויהיה זמין גם במספר צבעים שונים. עוד מוסיף לנו הדיווח כי הוא מיועד להימכר בכ-$300 בלבד, כמחצית ממחיר ה-iPhone 5 וטוען כי הוא יושק ב-15 לאוקטובר, אם כי לגבי הפרטים האחרונים היינו מסתייגים.

אף מקור נוסף לא יכל לאשר האם המעטפת אכן מקורית שכן אין סימן ברור לכך, אולם הדיווחים בשבועות האחרונים רק מתחזקים ואנו מאמינים כי יש סיכוי לא קטן מצד אפל להיכנס גם לתחום מכשירי הביניים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.