פיצה האט החליטה להשיק 'שירות' חדש בהונג קונג שמציע לאנשים שמזמינים משלוחים אפשרות ליהנות מסרטים בזמן שהם אוכלים את הפיצה שלהם. החברה השיקה מגשי פיצה מיוחדים בשם Blockbuster Box שמכילים בתוכם עדשה אשר מגדילה את התמונה שמתקבלת מהטלפון החכם, ומסוגלת להקרין אותה בגדול על קיר.

קופסת הקרטון בה מגיעה הפיצה מכילה בתוכה את העדשה המיוחדת שנמצאת על הפלסטיק העגול שמציבים באמצע הפיצה. כל מה שצריך לעשות הוא להוציא את העדשה, לחורר חור בדפנות האריזה ולהניח אותה שם, ואז להשתמש בפלסטיק כמעמד לטלפון ולהניח אותו מול העדשה, כך שהעדשה למעשה תקרין את התצוגה של הטלפון על הקיר. החברה מציעה ארבעה מגשים שונים שמעוצבים בצורה מיוחדת, ועליהם קוד QR שמאפשר הורדה של שלושה סרטים שונים דרך האפליקציה שלה: Slice Night לחובבי האימה, Anchovy Armageddon לחובבי המד"ב ו-Fully Loaded לחובבי האקשן.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Darkidan

  רעיון חמוד אבל זה בעצם אומר שצריך קיר ריק בלי טלוויזיה או תמונות- שזה לא משהו שפשוט להשיג היום.. ובעידן הדיסק און קי- זה באמת משהו שלא רלוונטי במיוחד, כי מעטים האנשים ששמים סרטים איכותיים בסמארטפון שלהם

  • אנונימי

   זה רק רעיון מדליק לקופסא מדליקה. זהו מהלך שיווקי של החברה על מנת שתוכל למשוך לעצמה עוד לקוחות, היא ממש לא התכוונה או ניסתה להפוך את זה למשהו שבאמת אמור להוות תחליף לטלוויזיה או משהו בסגנון.

  • תומר

   אז כנראה אתה לא בעניינים או שיש לך אייפון,
   אפשר להוריד סרטים שלמים באנדרואיד ולראות אותם.