מקצוע המתמטיקה הוא ללא ספק נחשב לקושי הגדול של תלמידי ישראל, בין אם מדובר בתרגילים פשוטים או משוואות מסובכות, אך מה אם נאמר לכם כי יש אפליקציה שתסייע לכם לפתור את תרגילי המתמטיקה בקלות?

PhotoMath מבית microblink היא אפליקציה אשר מסוגלת לפתור באופן אוטומטי תרגילי אלגברה ברמה בסיסית. השימוש ב-PhotoMath הוא פשוט ביותר: כל שעל המשתמש לעשות הוא להפעיל את האפליקציה ולכוון את המצלמה אל הדף עם תרגיל, לאחר שניות ספורות האפליקציה תחשב את התרגיל ותציג את התוצאה הסופית על המסך. ולא די בכך,PhotoMath מאפשרת גם הצגה של דרך הפתרון באופן מלא, שלב אחר שלב שתסייע למשתמש להבין כיצד יש לפתור את התרגיל.

כרגע, האפליקציה מסוגלת לפתור פעולות אלגברה פשוטות כמו: ארבע פעולות החשבון (חיבור, חיסור, כפל וחילוק); מספרים עשרוניים ושברים; חזקות ושורשים ומשוואות פשוטות עם שני נעלמים או נעלם אחד, אך המפתחים כבר הבטיחו כי הם עובדים על שיפורה ויתווספו בקרוב פעולות מורכבות עוד יותר.

האפליקציה זמינה להורדה למשתמשי ה-iOS ו-Windows Phone מאתר החברה ומשתמשי האנדרואיד יכולים להסיר דאגה מליבם, microblink הבטיחה כי כבר בתחילת השנה האפליקציה תגיע גם ל-Play Store.

כתב: טל שפרלינג‎

-פרסומת-