יצרנית המסכים פיליפס (Philips) ממשיכה בעונת ההשקות שלה. אחרי שהצגנו לכם את המסך הדו-תצוגתי, הפעם זהו תורו של מסך 4K שולחני בגודל של לא פחות מ-28 אינץ' עליו הכריזה החברה לראשונה לפני כחודש וחצי.

במטרה להרחיב את התחום אליו מוצע המסך, דגם 288P6LJEB, על ידי קביעת מחיר נמוך יחסית למסך בגודל זה של 28 אינץ', השתמשתה החברה בפנאל TN רגיל מה שכמובן פוגע מעט בזוויות הצפייה שעומדות על 170/160 מעלות. עם זאת, החברה טוענת שמדובר במסך מהיר במיוחד שמציע זמן תגובה של אלפית השנייה בלבד (מאפור-לאפור). הבהירות שלו היא 300 לומנס, ויחס הניגודיות עומד על 1:1,000 (סטטי).

התצוגה היא כאמור 3,840×2,160 פיקסלים, והמעמד מאפשר סיבוב על ציר, הטיה, ושינוי גובה. הוא מציע מגוון רחב של חיבורים אפשריים: RGB, HDMI, DVI ו-DisplayPort והוא מאפשר חיבור ותצוגת שני מקורות בו זמנית. כמו כן משולבת בו מרכזיית USB שמורכבת משני חיבורי USB 2.0 ושני חיבורי USB 3.0. יש לו גם שני רמקולים.

לפי ההודעה של החברה הוא יימכר ב-600 אירו החל בקיץ הקרוב.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.