פלאפון משיקה לראשונה בישראל אפליקציית שיר בהמתנה, המאפשרת הורדת שירים ללא הגבלה במשך כל החודש בעלות של 12.9 שקל בחודש בלבד. האפליקציה ניתנת להורדה ללא עלות מכל חנויות האפליקציות. האפליקציה בעלת ממשק נוח ואינטראקטיבי ומאפשרת בחירה וארגון שירים מתוך קטלוג של עשרות אלפי שירים בעברית, אנגלית, רוסית וערבית, תוך התאמתם למתקשרים ואף לשעות היום. האפליקציה מאפשרת גישה לכל השירים וחיפוש על פי שם האמן או השיר. עד היום, בחירת השירים ותפעולם נעשו רק באתרי החברות או באמצעות IVR.

כחלק מהחידושים, יוכלו הלקוחות להתאים שירים למתקשרים שהוגדרו מראש. כך, לקוח יוכל להתאים בו זמנית צלצולי המתנה שונים לאביו, לאמו ולחברו הטוב, בזמן שהם מתקשרים אליו. בנוסף, מאפשרת האפליקציה תזמון לכל שיר. ניתן להגדיר כי החל מהשעה 10:00 עד 14:00 יושמע שיר אחד, החל מ 14:00 שיר אחד וכן הלאה. ניתן להגדיר עד 5 הגדרות ליום. חידוש נוסף באפליקציה, לכאלו המתקשים להחליט, הוא האפשרות לבחור מספר שירי המתנה אשר יתחלפו בצורה רנדומלית לכל מתקשר. הלקוחות יוכלו לקבל חיווי על שירים בהמתנה קודמים שבחרו ולבחור בהם מחדש, ללא עלות נוספת.

עוז גור, מנהל שיווק לקוחות ומוצרים בפלאפון "שיר בהמתנה הוא אחד השירותים הוותיקים בפלאפון המונה מאות אלפי מנויים. אנו פועלים לשדרוג חוויית המשתמש ולכן החלטנו להשיק אפליקציה אינטראקטיבית ומתקדמת שתאפשר ללקוחותינו נוחות ופשטות בבחירת שיר בהמתנה, באמצעות הסמארטפון. העובדה שהשירות מוצע במודל אנלימיטד, מאפשרת ללקוח את החופש להחליף שירים בכל פעם שירצה, ובהתאם ללהיטי העונה".

בשנת 2013, היו מעל מיליון החלפות של שיר בהמתנה בפלאפון. 'כל החלומות' של אייל גולן הוא השיר בהמתנה הפופולרי ביותר בפלאפון, אחריו – 'את' של אייל גולן, 'כמעט שיר אהבה' של איתי לוי ו'היא לא את' של אייל גולן. השיר הלועזי המוביל הוא 'Wake Me Up' של אביצי, במקום השני – Macklemore & Ryan Lewis עם 'Thrift Shop'. במקום השלישי – בריטני ספירס וויל IAM בשיר 'Scream & Shout' ובמקום הרביעי ריהאנה עם 'Diamonds'.

שירות שיר בהמתנה ללא הגבלה נמצא גם בחבילת 'הכל כלול'. בנוסף, ניתן לרכוש את השירות גם בתשלום חודשי קבוע של 7.90 ₪ והחלפת שיר בעלות חד פעמית של 5.9 שקל לכל שיר.

להורדה: iOS | אנדרואיד

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.