חברת פלאפון חשפה היום במשרדיה מותג פרטי של טלפונים חכמים תחת השם “GINI” (ג’יני). המותג, אשר מיוצר עבור פלאפון על ידי אחד מיצרני המכשירים הסינים יוצע בשלושה דגמים, במחירים אטרקטיביים בהתאם לפלחי השוק השונים ויגיע עם מעטפת של שירותים. טווח המחירים שלהם נע בין 599 שקל ל-1,499 שקל, כאשר הרוכשים ייהנו  מאחריות לכל החיים (עד 25 שנה) במעבדות פלאפון, אחסון בענן עד 10TB וערכת אביזרים בשווי של 300 שקל.

“היום אנו יוצאים במהלך ראשון מסוגו בסלולר, ומשיקים מותג סמארטפונים פרטי לראשונה בענף. היתרון שלנו שאנו מגיעים לראשונה לא רק עם מכשיר מנצח ומחיר מנצח אלא גם עם מעטפת שלמה, שרק אנחנו מסוגלים לתת.” אמר רן גוראון, מנכ"ל פלאפון והוסיף: “אנו גם היחידים שלוקחים אחריות בכל שרשרת הערך – משלב בחירת המוצר וגם אחרי ההשקה מלווים את הלקוח. מהפכות נבנות לאט בשורה של מהלכים, וזהו מהלך ראשון בסדרת מהלכים.”

GINI S4
GINI S4

המכשיר היקר מבין השלושה (1,499 שקל) הוא GINI N6 (בתמונה משמאל) בעל מסגרת מתכתית וזכוכית Gorilla Glass 3 בגבו ובקדמת המכשיר עם עובי של 5.5 מ”מ. הוא מצויד במסך 5.2 אינץ’ ברזולוציית Full HD, סוללה 2,700mAh, מבוסס על שבב מדיה-טק מתומן ליבות 1.7Ghz, זיכרון פנימי של 2 ג’יגה-בייט ואחסון של 32 ג’יגה-בייט, מצלמה ראשית 13 מגה פיקסל וקדמית 8 מגה פיקסל. דגם GINI W5 לעומתו (999 שקל) עם מסך גדול יותר של 5.5 אינץ’ ברזולוציית HD, שבב מתומן ליבות של מדיה-טק 1.5GHz, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית ו-8 קדמית, זיכרון עבודה של 2 ג’יגה-בייט RAM ואחסון 16 גי’גה-בייט (בתוספת כרטיס זיכרון 16GB מתנה) וסוללה 3,150mAh. הדגם המיועד לשוק הכניסה (599 שקל) הוא GINI S4 התומך ברשתות דור 3 בלבד, מצויד במסך 5 אינץ’, שבב מרובע ליבות, זיכרון 1 גי’גה-בייט RAM, מצלמה 5 מגה פיקסל, סוללה 2,000mAh ומגיע עם כרטיס זיכרון 16GB במתנה.

כל המכשירים פועלים על מערכת האנדרואיד ‘לוליפופ’ ובפלאפון מבטיחים עדכון FOTA בהמשך. כל אחד מהדגמים מגיע עם ערכת אביזרים משתנה הכוללת מטען, מגן מסך, כיסוי סיליקון, כיסוי פליפ ועוד.

המהלך של פלאפון אינו זר בשוק המובייל העולמי, שכן מפעילות מקומיות קטנות וגדולות נוהגות להשיק ליין של טלפונים תחת מותג פרטי.  פלאפון גם מסתמכת על מחקר שערכו בו נמצא כי 76% מהנשאלים מכירים את מותגי סמארטפונים המוזלים הנמצאים בארץ ו-84% מכלל הנשאלים גם היו מוכנים לרכוש סמארטפון ממותג פחות מוכר, עבורם או לבני משפחתם, זאת בתנאי שיש לו אחריות ואבא.

בחברה מתכננים להרחיב היצע המוצרים בזמן הקרוב תחת המותג החדש ולכלו גם טאבלטים ופאבלטים נוספים.