פלאפון יוצאת במבצע לרגל הקיץ לנוסעים לחו"ל – יום גלישה חופשית בחו"ל מתנה. לקוחות הרשומים לחבילת TRAVEL – "לא גלשת לא שילמת", יוכלו להתנסות ביום גלישה בחו"ל ללא עלות וללא התחייבות בעשרות יעדים ברחבי העולם, בהם: ארה"ב, אנגליה, צרפת, איטליה, גרמניה, תאילנד, סין, אוסטרליה, רוסיה, יוון, ברזיל, ארגנטינה ועוד.

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון: "כחברה המובילה את חווית הגלישה בישראל, חשוב לנו שהלקוחות ימשיכו וייהנו מחוויית גלישה מקסימלית גם כאשר הם בחו"ל. לישראלים הנוסעים לחו"ל חשוב להיות מעודכנים בכל מקום, הן ברשתות החברתיות והן באתרי החדשות השונים, מיילים, תוכנות ניווט וכדומה. לשם כך, החלטנו להעניק ללקוחותינו היוצאים לחו"ל הטבה ייחודית של התנסות ביום גלישה חופשית."

ההטבה ניתנת במסגרת מסלול TRAVEL, שהושק לקראת הקיץ, ומציע חיסכון בכלל השימושים בחו"ל תעריפי גלישה, שיחות והודעותSMS בחו"ל בתעריף מוזל ובמבנה ייחודי: החיוב מתבצע רק לפי שימוש. ההרשמה לתוכנית חד פעמית ותופעל אוטומטית בכל פעם שהלקוח בחו"ל. לקוחות הרשומים למסלול ייהנו כאמור מהתנסות בגלישה ביום הראשון ללא עלות וכן מגלישה חופשית יומית, בתשלום של 29.9 שקל ליום, ל-52 יעדים נבחרים ברחבי העולם. כך למשל, לקוח שייסע לחו"ל לחמישה ימים וגלש יומיים במהלך הנסיעה, יחויב ביום גלישה אחד בלבד, ואם יגלוש יום אחד– לא ישלם כלל.

לקוחות הרשומים למסלול TRAVEL, ישלמו רק 75 אג' לדקה נכנסת, יוצאת או SMS, בתשלום חד פעמי של 49.90 ₪ לנסיעה, או במסלול של ממעטי שימושים ישלמו 2.5 ₪ לדקה נכנסת, יוצאת או SMS , בתשלום חד פעמי של 19.90 ₪ לנסיעה.
ההטבה תינתן החל מה- 1.7 ועד ה- 31.8. הגלישה על פי שעון ישראל עד 75 מגה ביום, לאחר מכן החבילה תנותק ותחובר ביום שלמחרת. ניתן להצטרף לחבילת טראוול באמצעות מרכזי השירות, אתר פלאפון בכתובת www.pelephone.co.il או בכוכבית 444.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.