מיקרוסופט (Microsoft) שחררה למשתמשי האנדרואיד עדכון לאפליקציית המייל שלה, ה- Outlook, דרך חנות הפלי (Google Play) המוסיפה מספר תכונות חדשות.

בנוסף לפרוטוקולים הקיימים – Exchange Active Sync) EAS)  ו- POP המוכר, הוסיפה מיקרוסופט לפני מספר חודשים תמיכה בפרוטוקול ה- Internet Message Access Protocol) IMAP)  שמאפשר בין היתר קבלת הודעות בדחיפה (Push) ואף גם לבצע פעולות אצל הלקוח שבאות לידי ביטוי ישירות בשרת, כגון מחיקת מייל,עכשיו הפרוטוקול נתמך גם באפליקציית האנדרואיד .

חיפוש מתקדם
בדומה לתוכנת ה- Outlook 2013 עבור המחשב ניתן כעת לבצע חיפוש למייל מסוים שנמצא בשרת (Server-side search) ולא רק למיילים שסונכרנו והורדו למכשיר. אם האפשרות הקודמת לא קלעה לטעמכם מכיוון שאתם לא תמיד זמינים ורצונכם לצפות בכל המיילים, ניתן כעת להגדיר הורדה אוטומטית של כל המיילים הקיימים ובכך לצפות בהם גם כאשר אתם במצב לא מכוון (Offline).

תוספת חביבה שכבר קיימת ב- Outlook.com היא האפשרות להוספת עד 10 כינויים (Aliases) לכתובת המייל שלכם. למה זה טוב? אפשר לדוגמא להגדיר שתי כתובות: אחת עבור שימושים פרטיים ואחת עבור העסק, ניתן להגדיר שכל מי ששלח עבורכם מייל לכתובת העסק יגיע לתיקייה מוגדרת ושאר המיילים יגיע לתיבת הדואר הנכנס, כתוצאה מכך ייחסך מכם השימוש בשירות מייל נוסף. כעת ניתן לשלוח דרך האפליקציה הודעות דואר מכל כינוי שהוגדר על ידנו ולבחור זאת באפשרויות.

שינוי נוסף ואולי שרובכם יאהבו היא האפשרות לשנות את ממשק העיצוב של האפליקציה ולבחור ערכת נושא מתוך 11הצבעים הקיימים וכן אפשרות להגדיר תשובות אוטומטיות מחוץ למשרד (Out of office) למקרה שאתם מעוניינים להודיע לנמען כי אתם לא זמינים.

את העדכונים הללו ניתן להוריד באפליקציה ישירות דרך חנות הגוגל פליי.

שתף:
-פרסומת-
 • רוני

  אילו היה אפשר להתחבר עם החשבון 365 דרך האפליקציה הזו הייתי זורם.. אבל בשביל חשבון אוטלוק.. שילכו לחפש.

 • דן

  לא רע אבל המובנת בנקסוס טובה יותר לדעתי

 • גיא

  האפליקציה ממש טובה.
  היום כבר יש בה את כל הפיטשרים של החיפש ושינוי צבעים והנגישות לכל התיקיות.
  הרבה יותר טוב מההוטמייל שהיה לפניו.
  שיפרו הרבה דברים.
  רק חבל שאין באפליקציה אופציה של ממשק בעברית כמו באאוטלוק בפיסי.

  • יוסי כהן

   חבל שאין בה את האפשרות להתחבר לשירותים אחרים. כי אני אוהב את הממשק אבל משתמש בג'ימייל ויש גבול למה שערכות הנושא של CM מסוגלות לעשות.

 • ל.ל

  איך אפשר להגדיר דרך האפליקציה חשבון POP? אני רושם את החשבון והסיסמא ואז הוא כאילו פותח לי כתובת דואר חדשה פיקטיבית… יש דרך אחרת? אפשרות הגדרה ידנית של החשבון במקום שהוא יעשה את זה אוטומאטי?

 • אייל

  עבדנו איתם חצי שנה ולא התלהבנו, הרבה בעיות, בסוף קנינו גוגל אפס

 • שלומי

  תודה. האפליקציה שלהם באמת השתפרה. יש להם שירות לא רע ולא פחות טוב מגוגל