רשת אורנג’ היא הראשונה להציע את מכשיר ה-Galaxy S4 למכירה. המכשיר אשר יושק בעוד שבועיים בישראל באופן רשמי, החל במכירה מוקדמת באתר אורנג’ ומבטיחה שמע באיכות HD וגלישה במהירות של עד 42 מגה ביט לשנייה ברשת.

אורנג’ לא פרסמה את מחירו הסופי, אבל לא נופתע אם הוא יעבור את רף ה-3,500 שקל בעת השקתו ב-7 למאי. למעשה, אם נסתכל על המוביל בקטגוריה נכון להיום, הוא ה-Xperia Z הנמכר ברשת תמורת 3,599 שקל כך שה-S4 וודאי לא יתומחר פחות ממנו ועל פי הערכתנו הוא יעמוד על סביב מחיר זה ואולי מעט יותר יקר.

יש זולים יותר
אורנג’ היא הראשונה להתחיל מכירה מוקדמת וככל הנראה גם שאר הרשתות הגדולות יצטרפו למהלך. המחיר יש לציין סביר לנוכח העובדה כי מדובר במכשיר חדש ובהשוואה למחירו באירופה ההפרש עומד כיום על כ-400 שקלים. בארה”ב לעומת זאת המחיר בארה”ב נמוך בהפרש גדול יותר כיום אולם יש לזכור כי מדובר גם בדגם מעט שונה המריץ את מעבד ה-Snapdragon 600.

בהמשך גם נדע את המחירים ברשתות האחרות, ובינתיים בחנויות הפרטיות מוכרים את המכשיר גם כן בהזמנה מוקדמת במחיר 4,000 שקל ב-vmobile ובסט מובייל בינתיים הזולה ביותר עם מחיר של 3,275 שקלים נכון לעכשיו, אולם כפי שראינו בהשקת ה-S3 המחיר לא יהיה ירד כל כך מהר אך כן נצפה לראות מלחמת מחירים עד אשר הוא יחצה מתחת לקו ה-3,000 שקלים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • רון

  kingphone מוכרים את הגלקסי ס4 במחיר של 2650 שח

  • אלי

   בזאפ הם פרסמו עד אתמול את המחיר הנ"ל,אך באתר שלהם לא היה זכר למכשיר הזה… היום,גם בזאפ הם לא מופיעים עם הצעה זו… מה זה אומר ?!

 • בחנות הhyper בהרצליה כבר יש במלאי מאתמול וכבר נמכרו 4 (:

 • דודו

  נמכר בפיליפינים ובתאילנד והונג קונג ב3000 שח מומלץ למי שבאיזור
  3600 שח זה גניבה לאור יום

 • אופיר

  אז בארץ יימכר הדגם I9500 ולא I9505 כן?

 • bb

  לי יש אחד כבר נהנה בננה.

  נשלח מהגלקסי אס 4 שלי

 • גיא

  מה הם מצפים שבן אדם יתן להם פרטי אשראי ישלם 100 שקל רק כדי שישמר לו מכשיר,אבל בלי שידע את מחירו הסופי?
  על הפנים..

 • SPAMAN

  חחח בתמונה עשו אותו 3 מילימטר דקיקות….מה נסגר עם ההילול של המכשירים בארץ?..
  אני עם Star X920 בעל מעבד MT6589 וSGX544MP2 שמח מאוד…רציתי לעשות סיפתח לפאבלטים ולראות אם מתאים לי.. בקשר לטלפון…ממליץ בחום