רשת אורנג’ משיקה מכשיר שלישי בליין מכשירי ה-Infinity (אינפיניטי) ומציגה את Infinity X, הסמארטפון הגדול מבין כולם עם מסך מגע 5 אינצ’ ובמחיר של 1,631 שקלים.

המכשיר הוא תוצרת חברת אלקטל (מדגם ONE TOUCH SCRIBE HD) הוא מכשיר מגע גדול מימדים עם עט סטילוס המזכיר את כמה מהיכולות שיש ל-Galaxy Note להציע כמו אפשרות לצייר על פתקים ולבצע סרטוטים ואיורים. המכשיר מצויד במעבד מרובע ליבה 1.2GHz (מדגם MTK 6589), זיכרון 1 ג’יגה RAM ו-4 ג’יגה לאחסון. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD, המסך ברזולוציה של 720×1280 (או 294ppi) וכולל מגוון תקשורות כמו WiFi Direct, Hotspot, קישוריות Bluetooth 4.0 ו-GPS.

הוא מצויד בסוללה 2,500mAh, ותומך ברשת התקשורת ה-Orange Ultranet למהירות גלישה עד 42 מגה לשנייה. הוא מגיע באריזה יחד עם זיכרון 8 ג’יגה מסוג microSD, עט סטילוס וכיסוי פליפ. מערכת האנדרואיד בגרסת Jelly Bean עם ממשק מותאם של אלקטל התומך במחוות מגע להפעלת אפליקציות ותכונות באמצעות מחוות ידיים על ידי ציור על גבי המסך של תווים וסימנים קבועים מראש המפעילים אפליקציות ויישומים במכשיר כמו חיוג ישיר או שליחת SMS וכניסה להגדרות ספציפיות במכשיר.

ה-Infinity X הואיוצע למכירה באתר אורנג’ במחיר של 1,631 שקלים החל מיום חמישי הקרוב.

אורנג’ השיקה בחודש מאי האחרון את Infinity Pop עם מסך מגע בגודל 3.5 אינצ’ ברזולוציה נמוכה של 320X480, רץ על מעבד 1GHz של Qualcomm ומגיע עם זיכרון בנפח של 4 ג’יגה במחיר של 899 שקל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.