4GTV

Orange מביאה ללקוחותיה את חווית הטלוויזיה לסמארטפון ולטאבלט, באיכות HD עם ממשק אינטואיטיבי מתקדם, מגוון רחב של תכנים ובהצעה אטרקטיבית במיוחד. מבחר של כ- 30 ערוצים ותוכניות טלוויזיה מהפופולריות בישראל,  שידורי ספורט ישירים מליגת העל, ליגות בינלאומיות, משחקי כדורסל מליגת ה-NBA , טורנירים של משחקי טניס ועוד. אירועי חדשות ועדכונים ב-Online, צפייה ישירה בתוכניות פריים טיים בערוצים 2 ו- 10 במקביל לשידור הטלוויזיוני, ובערוצים בשפות ערבית ורוסית. מאגר עשיר של תכני VOD, תכניות ילדים, סרטים, סדרות דוקו ודרמה. תכניות ראליטי של הערוצים המסחריים ומגוון תכנים נוספים.


לתקופה ההשקה, מעניקה החברה הטבה ייחודית ללקוחות החברה: צפייה בתכני הטלוויזיה ללא צריכת דאטה מחבילת הגלישה חבילת גלישה בנפח GB5 למצטרפים לחבילת Orange 4GTV בתשלום של 19.90 ₪

יגאל ברקת, סמנכ"ל השיווק של פרטנר, ציין כי:" Orange 4GTV הינה אפליקציה טלוויזיונית, המשלבת תשתית טכנולוגית מתקדמת עם תוכן עשיר ואיכותי על גבי המסכים המשניים, טאבלטים וסמארטפונים, בכל מקום ובכל זמן. אנו חוזרים לאחוז בעולמות התוכן ושירות  Orange 4GTVהוא שלב מתוך התהליך. במקביל, וללא קשר, פרטנר שוקדת על כניסתה לעולם הטלוויזיה, ומקווה כי בתקופה הקרובה יינתן פתרון לסוגיות הרגולטוריות בנושא אשר יאפשר לנו להעניק ללקוחות אלטרנטיבה הוליסטית בעולמות הטלוויזיה, גם במסך הביתי".

מסקרים שערכה החברה ומסקרים חיצוניים בינלאומיים, בארה"ב ובאנגליה, עולה:

  • כ-90% מבני דור המילניום (גילאי 18-34) צופים בתכני טלוויזיה ווידאו באמצעות הטאבלט.
  • ממדגם מייצג של 23,500 איש אשר נערך בקרב 43 מדינות בארה"ב בשנת 2014 עולה, כי 75% משתמשים בסמראטפון כדי לצפות בוידאו Online, בהשוואה ל-61% בשנת 2012.  עליה של 23%.
  • עליה חדה של 82% בצפייה באמצעות טאבלטים בתוכניותVOD (BBC) בשנת 2014, בהשוואה ל-2013.
  • 68% מבעלי הסמארטפונים (גילאי 18 ומעלה) ציינו, כי הם משתמשים באפליקציה אחת, לפחות, לצפייה בתכני TV.

מתוכם, כ-60% נוהגים לצפות, בתדירות הגבוהה ביותר, בתכני חדשות וספורט.

אודות הממשק:

עמוד הבית של Orange 4GTV עוצב בהשראת אפליקציות מובילות בעולם ומקדם תכנים פופולאריים ו"חמים" בבאנר הראשי. הממשק האפליקטיבי פורס בפני המשתמש את כל התכנים, כבר בעת כניסה ראשונית לעמוד הבית ומאפשר שימוש פשוט ונוח, רוחבי ואנכי על ידי גלילה אינטואיטיבית. בממשק, חלוקה לקטגוריות נושאיות המקלות על הניווט ומאפשרות גישה למגוון התכנים העשיר. בנוסף, ניתן להזמין תכנית מועדפת ולקבל התראה לנייד במועד תחילת השידור, כאשר הקלקה על ההתראה מעבירה את הצופה ישירות לתכנית.

"כחלק ממחויבותנו להביא ללקוחותינו היצע תוכן מגוון, אנו מרחיבים את ממשק הטלוויזיה ומשיקים את
Orange 4GTV. הממשק הטלוויזיוני, האפליקטיבי עונה על צורך קיים שהולך וגובר, בקרב הציבור, לצריכת תכני וידאו במסכים המשניים של הסמרטפונים והטאבלטים. בימים אלו, בהם הרגלי הצפייה עוברים שינוי משמעותי בזכות המכשירים הניידים, המצויים בכל מקום, הרי שהמסך הביתי המסורתי כבר אינו מהווה את "מדורת השבט" הבלעדית. לקוחות  Orange 4GTVיכולים ליהנות מצריכת תוכן במהירות ובאיכות מירבית ושפע של תכני טלוויזיה, על גבי תשתית רשת הדור הרביעי, ובמחיר אטרקטיבי במיוחד", הוסיף יגאל ברקת.

 

פרוט על תכני אפליקציית Orange 4GTV
אפליקציית 4GTV של Orange מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחוויית צפייה רציפה ואיכותית, במגוון עצום של תכנים מכל מקום ובכל זמן.

עשרות ערוצים באיכות שידור גבוהה כולל שידורים חיים ותוכניות פופולאריות:

  • חדשות – מגוון ערוצים: חדשות 2, חדשות 10, CNN, שידורים חיים מכל אירועי החדשות והאקטואליה, כתבות, מבזקים ועדכונים

ספורט: מגוון ערוצי ספורט: ספורט 5,ONE , ליגת ווינר,  MMA, אומנויות לחימה, שידורים חיים מאירועי הספורט החשובים במסגרות: ליגת העל הישראלית, ליגת האלופות, ליגות אירופאיות, ליגת העל בכדורסל, היורוליג, גביע דיוויס בטניס , טור דה פראנס ועוד.

  • ערוצי סרטים – ערוצי סרטים בז'אנר קומדיה, דרמה, אקשן וסרטים ישראליים.
  • שידורים חיים: שידורים חיים של קשת, רשת, ערוץ 10 כל תכניות ה – primetime במקביל לשידורן בטלוויזיה.
  • תוכן לילדים ובני נוער – תכניות מערוץ הילדים, הופ, זום.
  • ספרייתVOD  – מציעה מאות פרקים ממגוון תכניות הריאליטי, הבידור, הדרמה והדוקו של קשת, רשת, ערוץ 10 ותכני VOD רבים של ספורט 5  ONE, עשרות סרטים ממגוון ז'אנרים, תכנים פופולאריים לבני נוער וילדים, תקצירי ספורט של משחקים, עדכוני חדשות ועוד.

מחירים ואופן ההצטרפות –

לתקופת ההשקה :

צפייה בתכני הטלוויזיה ללא צריכת דאטה מחבילת הגלישה.
Orange 4GTV  +  חבילת גלישה בנפח GB5 ב- 19.90 ₪ בלבד לחודש.

חבילת הגלישה בנפח GB5 מיועדת ללקוחות במסלולים ללא הגבלה.
האפליקציה ניתנת להורדה בחינם ב- Google play, ו ב – App store.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה