בתקופה הזו בה Vתלונות של משתמשים בנוגע ל-iPhone 6 Plus המתעקם, לא היינו מצפים לשמוע על חברה שתשיק מכשיר דק במיוחד, אבל את Oppo זה לא עוצר והיא מציגה את המכשיר הדק ביותר שיש – הכירו את Oppo R3, המכשיר הדק ביותר של היצרנית הסינית המציג עובי של 4.85 מ”מ בלבד.

המכשיר החדש מצויד במסך בגודל 5.2 אינץ’ ברזולוציית Full HD מסוג AMOLED המספק צפיפות פיקסלים של 423ppi שלדברי החברה הוא בין הבהירים והאיכותיים שיש. הוא רץ על שבב ה-Snapdragon 615 החדש של Qualcomm המספק תמיכה ב-64 ביט על גבי ליבות Octa Core בתדר של 1.5 גי’גה-הרץ יחד עם 2 ג’יגה-בייט זיכרון עבודה.

בגבו ישנה מצלמה 13 מגה פיקסל הבולטת מעט החוצה מגוף המכשיר אשר משולבת בחיישן f/2.0 של סוני, כך שמדובר באיכות גבוהה למדי. המצלמה מגיעה עם ממשק עשיר המאפשר לצלם בהתמקדות מהירה ולשלב מספר תמונות יחדיו כדי ליצור תמונה של 50 מגה פיקסל. המצלמה תומכת בצילום וידאו ב-2K, או הילוך איטי (120fps) באיכות 720p ובקדמתו מצלמה בעלת 5 מגה פיקסל.

Oppo-R5---the-thinnest-phone-in-the-world

אבל לעובי ה-Oppo R5 יש גם פשרות, וזוהי הסוללה המגיעה בהספק של 2,000 מיל-אמפר אבל לשמחתנו היא כוללת את טכנולוגיית ה-VOOC להטענה מהירה ובתוך 30 דקות לקבל 75 אחוזי טעינה. מלבד זאת, הוא מעוצב במסגרת אלומיניום, אך עוביו כך נראה, לא מסייע למשקל שעומד על 155 גרם.

עוד לא ברור מתי המכשיר יושק והיכן, אבל מכירו צפוי לעמוד סביב 499 דולרים.