אחרי טיזרים רבים, שמועות ודיווחים, הוכרז השבוע מכשיר הדגל החדש של מוטורולה בהנהגה החדשה של גוגל. באופן מפתיע, את ההכרזה גוגל לא העבירה בשידור חי, לא העבירה תמונות לתקשורת ופרט לציוצים של מוטורולה בטוויטר לא הגיע מידע מהאירוע.

מכשיר ממוצע פלוס
ה-Moto X אינו מציג מפרט יוצא דופן, למעשה המפרט הוא של מכשיר בינוני ולא כזה של מכשיר דגל.  הוא מגיע עם מסך בגודל 4.7 אינץ' AMOLED ברזולוציית 720p  עם מעבד כפול ליבה במהירות 1.7GHz ושני שבבים ייעודיים לפקודות קוליות ומחוות ידיים. המכשיר מצויד בזיכרון RAM בנפח 2GB והמאיץ הגרפי Adreno 320, מצלמה ברזולוציית 10 מגה-פיקסל בגבו ומערכת האנדרואיד 4.3 ללא התאמות מיוחדות של מוטורולה.

יחד עם זאת הוא מציע מספר חידושים כמו האפשרות להפעיל את המכשיר בדיבור ללא צורך במגע כלל, מכיוון שהוא מקשיב לקולות מסביבו כל הזמן ומאפשר לבצע פעולות בפקודות קוליות כל הזמן. עוד נמצא את ה-Quick Capture, המאפשר להפעיל את אפליקציית הצילום בשקשוק המכשיר בלבד ואפשרות לעצב את המכשיר כרצוננו בעת ביצוע ההזמנה.

זהו אינו מכשיר מסדרת "נקסוס"  כך שאין מוטורולה מחוייבת לזמינות העדכונים שגוגל מציעה לסדרה ומחירו אינו אטרקטיבי יותר מאשר מכשירים אחרים. יש שיאמרו כי גוגל גרמה לציפיות גבוהות וכי למעשה אין כאן בשורה משמעותית. מה דעתכם? האם ה-Moto X הוא הפתעה לטובה או אכזבה מרה? בוא לדבר על זה בדיון הפתוח בקהילות. או כאן בתגובות.

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.