להצליח להלהיב את המשתמשים עוד לפני שיצא המכשיר, זה לא דבר פשוט, במיוחד בשוק עמוס מכשירים חכמים, אבל כאשר ה-OnePlus One יצא הוא הצליח ליצור באזז גדול גם בלי הרבה יחסי ציבור.

מלבד העובדה שמחירו היה זול יחסית, הדרך לרכישה הייתה רק דרך הזמנות שאותם היה קשה לקבל, מה שהפך את המכשיר לנחשק עוד יותר, אולם בו בזמן זה גם גרם לתסכול רב בקרב לא מעט משתמשים שכן הסיכוי להשיג הזמנה היה קשה מידי ולא כל מי שרצה לרכוש את המכשיר באמת הצליח.

עוברים להזמנות ברשת
אולם מתברר כי חברת OnePlus הולכת להפסיק עם השיטה המסורבלת ותעבור בקרוב למערכת רכישה רגילה דרך אתר האינטרנט שלה בחודש אוקטובר הקרוב, כך חשף עובד החברה בעמוד Reddit. התהליך יפעל בצורת הזמנה מוקדמת, כלומר מי שמעוניין לרכוש יכניס הזמנה למערכת וכאשר המכשיר יהיה זמין הוא יוכל לרכוש אותו ולקבלו בלי צורך לקבל להשיג הזמנה.

אבל יש שיאמרו כי הצלחתו של OnePlus One היא גם חסרונו הגדול, וכי הדרישה להשיג הזמנה גרמה לרבים לוותר על התעוג, למרות מחירו הנמוך העומד על 300 דולרים בלבד בעבור מפרט של מכשיר לשוק הגבוה. צריך לזכור כי ה-Nexus 6 כבר מעבר לפינה, נוסף ל-iPhone 6 שייחשף תחילת חודש הבא וזה עוד לפני שדיברנו על ההכרזות מתערוכת IFA, כך שמי שלא הצליח לנצל את הבאזז בשיאו לא בטוח שיצליח לעשות זאת שוב.

עוד על המכשיר בסקירה שערכנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.