למרות כי ישנן דרכים נוספות לרכישת ה-OnePlus 2, עדיין רבים מעדיפים לרכוש מאתר החברה ישירות, אולם מערכת ההזמנות עמוסה מתמיד.

בפוסט שעלה בפורומים שבאתר, התנצל אחד ממייסדי החברה, קארל פאי כי ההשקה לא התרחשה כפי שהם תכננו וכי רבים עדיין ממתינים, זאת למרות שנאמר כי יהיה קל יותר לקבל הזמנה – בפועל זה לא קרה.

“עם השקת OnePlus 2 עשינו תוכניות גדולות. היינו יותר בטוחים, יותר מוכנים עם מלאי גדול יותר. אמרנו כי משתמשים יוכלו להשיג הזמנה פי 30–50 מהר יותר. אולם, רק השבוע התחלנו להפיץ כמות נכבדת של מכשירים, כחודש לאחר התאריך המיועד. אפשר לומר הרבה דברים אך בסופו של דבר, ביצוע מדויק ונכון כמובטח מדבר הרבה יותר מאשר הבטחות שלא קוימו.”

הפיצוי, לדברי OnePlus עבור מי שלא הצליח להזמין, הוא לפתוח את מערכת ההזמנות לשעה אחת ללא צורך בהזמנה מראש, מה שיקרה ככל הנראה בחודש הבא ויאפשר לשחרר מעט לחץ מהמעוניינים במכשיר.

בסופו של דבר, כעת ברור לכולנו כי בדומה לדור הקודם, גם הפעם רבים לא יצליחו להשיג את המכשיר וכי נשאלת השאלה האם הלקוחות הפוטנציאלים יהיו מוכנים להמתין כל כך הרבה זמן או פשוט לחשוב על אלטרנטיבות אחרות, שכידוע, אינן חסרות בשוק.

תמונה: cc TakeStage

 

שתף:

OnePlus 2

ה-OnePlus 2 הוכרז ביולי 2015, והוא מצויד במסך 5.5 אינץ' Full HD, יפעל על שבב Snapdragon 810 משודרג, זיכרון עבודה של 4/3GB RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 3,300mAh. המחיר נותר נמוך ועומד על 329 דולר לגרסת 16GB ו-390 דולר לגרסת 64GB.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • ‫אביה ימיני‬‎

  מי ישמע איזה פיצוי…

 • fafa-fa-fafa

  סתם מכשיר מאכזב. חוץ מחיבור ה-CTYPE שום דבר לא חדש בו. מצלמה לא להיט, כמו שלל הסינים הנחותים. ועדיין אין הרחבה לכרטיס זיכרון. ממתין ל-MX 5 PRO. אולי בסוף נלך על הסוני Z5 הרגיל , לא ה-4K. גם כך כולם בסוף מעתיקים מסוני ומשתמשים ברכיבים שלהם.

 • Coverptech

  בשביל המכשיר הנוכחי? לא שווה לחכות או להתעסק עם הזמנות/זמני הזמנה. בלי NFC = לא קונה.

 • somebody

  בהתחלה זה עוד היה מגניב, ויצר באזז טוב. עכשיו זה סתם מרחיק לקוחות וחבל.

 • user30000z

  שיחפשו… עוד טלפון סיני שעלה לו השתן למוח

 • שמואל

  מוטו x

 • RuR‎

  עדיף אלטרנטיבות אחרות