וואן פלוס (OnePlus), הכריזה השבוע על OnePlus 3T וזאת חודשים ספורים לאחר ההכרזה על הקודם בסדרה OnePlus 3 (וואן פלוס 3). בשל הדמיון הרב בין המכשירים והקרבה בין מועדי החשיפה, מיד הועלו שאלות פשר עתידו של הדגם הקודם ועתה מגיעה ההודעה הרשמית בנושא.

בשיחה עם בכיר בחברה הוא מאשר כי וואן פלוס החליטה באופן רשמי לעצור את מכירות ה-OnePlus 3 בארצות-הברית ובאירופה ואין בכוונתה להחזירו למדפים בעתיד. עם זאת הבכיר אמר כי החברה לא תזנח את הלקוחות וכבר במהלך החודש הבא תשחרר את עדכון אנדרואיד 7.0 נוגט (Android 7.0 Nougat), וככלל זוג המכשירים יזכו לעדכונים שווים.

בשאלה של משתמש טוויטר בחשבון הרשמי של וואן פלוס לגבי מדוע המלאי הסתיים, הם אמרו: "איננו יכולים לאשר תאריך למלאי חדש, אך נעדכן ברשתות החברתיות כשיהיה מידע נוסף".

כזכור, OnePlus 3T מציג עיצוב זהה לחלוטין לקודמו, אך מביא גם מפרט משודרג ומחיר אשר יקר ב-40 דולר (כ-150 ש"ח). במפרט ניתן למצוא מסך בגודל 5.5 אינץ', מעבד מתומן ליבות Snapdragon 821 עם זיכרון עבודה (RAM) בנפח 6 ג'יגה-בייט וזאת במקום ה-Snapdragon 820 וסוללת 3,400 מיליאפר/שעה במקום 3,000 מיליאמפר/שעה. שדרוג נוסף במכשיר החדש הוא המצלמה הקדמית שזכתה לחיישן 16 מגה פיקסל כמו גם המצלמה האחורית. הוא צפוי להגיע בסוף החודש הנוכחי.