חברת OnePlus חשפה הערב פרט חדש ומהותי בכל הנוגע ל-OnePlus 2 כאשר זו תשלב בתוכו את שבב ה-Snapdragon 810, אולם זהו לא אותו השבב שלגביו היו תלונות כי הוא מתמם.

בפוסט בבלוג של החברה פרסם המנכ”ל כי מדובר בגרסה משודרגת ונטולת בעיות: “היום אני גאה להכריז ולשתף כי המכשיר המצופה OnePlus 2 יגיע עם שבב ה-Snapdragon 810 v2.1, אשר הונדס במיוחד למכשיר הדגל החדש.” אמר פיטר לאו: “כפי שעשינו ב-OnePlus One, המהנדסים שלנו התלבטו רבות מהו השבב המתאים ביותר עבור הדור השני, כאשר בחנו מספר אפשרויות שונות תמיד חזרנו ל-Snapdragon 810. הביצועים, יכולות ריבוי משימות במקביל לשמירה על חיי הסוללה הם מהגבוהים ביותר כיום בתעשייה”.

לדברי החברה, השבב החדש בגרסה 2.1, מספק ל-OnePlus 2 את כל היכולות הנדרשות לצד מפרט חזק, שבין היתר כולל תמיכה ב-641 ביט, צילום והזרמת וידאו ב-4K Ultra HD, צילום תמונות מהיר, משחקי תלת מימד בסיוע של שבב ה-Adreno 430 וחיי סוללה ארוכים.

בהתייחס לדיווחי המשתמשים על התחממות המכשירים השונים המשתמשים באותו שבב אמר כי הם בטוחים שלקחו את כל הצעדים הדרושים כדי להבטיח כי זה לא יקרה בדור השני. “עבדנו בצמוד עם מהנדסי Qualcomm כדי להטמיע את הגרסה המשופרת של השבב (v2.1) ב-OnePlus 2, לצד התאמות חומרה ותוכנה שנדרשו. ה-2 יהיה קריר מתמיד”.

"עבדנו בצמוד עם מהנדסי Qualcomm כדי להטמיע את הגרסה המשופרת של השבב (v2.1) ב-OnePlus 2, לצד התאמות חומרה ותוכנה שנדרשו. ה-2 יהיה קריר מתמיד"

לגבי שאר המפרט כמו גודל המסך, המצלמה ועוד לא נחשפו פרטים, אך כן נאמר, כצפוי, כי רום ה-OxygenOS היא מערכת ההפעלה שתגיע כברירת מחדל והיא הותאמה לעבוד במלואה עם השבב המאפשר כידוע, שימוש בליבות חזקות וחלשות בהתאם לצורך המשתמש בזמן נתון.

גם לגבי תאריך ההכרזה הסופי לא נחשפו פרטים נוספים, וזה לפי הערכות יתרחש בסוף החודש הנוכחי או תחילת חודש הבא. כך או כך, ב-OnePlus מכינים את הקרקע לבואו.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • ishay

  אני הייתי מעדיף את 808
  תכלס גם הוא מעבד מפלצת לא קטנה

  • קוראים אותי

   נכון …אבל החברה הזאת טובה גם בחווית שימוש וגם בהסתכלות על המפרט היבש…
   ואם מישהו שלא כל כך מבין בזה יראה 808 כשהוא יודע שיש 810 הוא טיפה יתבאס…

   • ishay

    שיתבאסו ויתחילו לשאול יגלו שהזמן בטריה פתאום עלה פלאים
    וזה שווה הכל לדעתי

    למה צריך פרארי אם אין דלק ?

    • קוראים אותי

     יש את opo לחבר שלי וסוללה שם טובה מאוד !!
     אז כן יש דלק (אולי לא הרבה אבל יש) בשביל הפרארי …

     • ishay

      יש לי את המכשיר והסוללה מעולה
      אבל בא נאמר ככה שאם אתה משאיר בהירות גבוה אז יש רק 4 שעות זמן מסך בשימוש מעט מעל לסביר וזה מבאס מאוד

      היית שמח ליותר סוללה כי בתכלס כמה כבר משחקים בחוץ

 • iphone1000

  צריך את גירסה 2.1 ביותר מכשירים

  • K

   אם גם היא לא תתחמם…