העדכון החדש לאפליקציית TegraZone, לגרסה 2.9.0, מציע מספר שיפורים עיקריים שהחשוב ביותר ביניהם הוא האפשרות להתקין את האפליקציה גם במכשירים שאינם מבוססים על מעבדי ה-Tegra של החברה. עם זאת, זה לא אומר שכל המשחקים המוצעים באמצעות האפליקציה יעבדו במכשיר שלכם: חלקם מוגבלים על ידי היוצרים לשימוש במכשירים עם מעבדי Tegra בלבד.

בנוסף כעת ניתן להירשם לאפליקציה גם באמצעות הסיסמה לכינסה לשירותי גוגל פלוס, הרשת החברתית של גוגל, וכן היא מציעה תמיכה עבור שירות המשחקים של גוגל שמעניק כל מיני תארים ופרסים עבור הורדת משחקים, כתיבת ביקורות וכדומה.

ברשימת המשחקים אפשר להשתמש במסננים שונים כדי להציג משחקים שכבר מותקנים במכשיר, לראות אלו משחקים מציעים תמיכה בבקרי משחק חיצוניים (עבור אלו שמשתמשים ב-Shield, לדוגמה), אלו משחקים זמינים כבר אפשר להורדה, ואלו משחקי פעולה יש, כולל אלו שאמורים להגיע בקרוב.

כאמור, בסופו של דבר, באמצעות האפליקציה יכולים כעת כל משתמשי אנדרואיד לקבל הצצה לעולם המשחקים שמיועדים ל-Tegra, אבל יש לזכור שבדרך כלל מדובר במשחקים שדורשים מעבדים חזקים כדי לספק חוויית משחק מהנה ושוטפת באמת, בעיקר אלו שמסומנים כ-HD – ובמקרה של משחקי HD, לא תמיד תוכלו להוריד אותם גם כך או כך מ-Google Play.

להורדת TegraZone מ-Google Play, לחצו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.