גל השמועות לגבי המכשיר בסדרת ה-Note, לפחות נוגע לשמו, הגיע לסיומו. לאור הגל ששטף את הרשת מקצה עד קצה כמעט, החליטה סמסונג (Samsung) להתערב קצת ולפרסם טיזר שלפחות ישים סוף למספור של המכשיר. אז אחרי שהשיקה את ה-Galaxy Note 5, החליטה החברה לדלג על 6, והמכשיר הבא כבר יהיה Galaxy Note 7.

ככל הנראה ההחלטה של החברה נובעת מכך שהיא רוצה ליישר קו עם הדור הנוכחי של מכשירי ה-Galaxy S, וזאת כדי להראות שמדובר במכשירים מאותו דור, וכדי למנוע מחשבות שאם מספרו של ה-Note נמוך יותר, אז הוא מציע תצורה נמוכה יותר.

TheNextNote7אבל מעבר למספרו של המכשיר, סמסונג לא סיפקה מידע לגבי התצורה ו/או מועד ההשקה, למרות שכפי שדיווחנו, היא אמורה להיערך בתחילת אוגוסט.

תצורת המכשיר, כפי שהיא ידועה נכון לעכשיו לאחר עדכונים קלים, היא מסך 5.8 אינץ' ברזולוציית QHD . המערכת על שבב היא Snapdragon 823, והמכשיר אמור להגיע עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון. המצלמות? ככל הנראה יהיו זהות לאלו של ה-S7, כלומר 12 מגה-פיקסל מאחור.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • wlwy25

  עוד כתבה סתמית האם יקראו לזה נוט 6 או 7
  מה עם העיקר מה יש בתוכו ?
  מה חדש ?
  למה נרצה להחליף את נוט 5 ?

 • iphone1000

  אני לא חושב שיהיה שינוי כ"כ גדול ,בסה"כ יישור קו עם סידרת ה S7 ומסך שהוא קמור (כפייה נוראית על המשתמשים ,אבל זה גם לא בטוח ,אולי בסוף יהיו שני גרסאות) ,לא 4K ואולי גם לא 6GB RAM

  • ✡ Netanel ✡

   אף אחד לא כופה עליך לרכוש אותו…
   אין פה שום כפייה.

   • iphone1000

    על מי שחיכה ורוצה מאוד לקנות אותו יש משהו שהוא לא נחוץ ואין שום דבר אחר חוץ מזה

    • ✡ Netanel ✡

     לפעמים בסוף ההמתנה מגיעה האכזבה, לא הכל מושלם, אז אם חיכית והתאכזבת, דלג הלאה, לדבר הבא.
     ככה זה העולם, Deal with it!
     אגב, אל תשכח שזה עדיין בגדר שמועה בלבד.
     ככה שאין פה שום כפייה, גם אם זה יקרה. אין לזה שום קשר לכפייה.

  • RuR

   אז לפי מה שאתה אומר, זה נורא שאפל כופים על המשתמשים להשתמש ב-iOS.

   • Shay Shd Dave

    מסכים

 • ‫אופק כהן‬‎

  יש מצב למקור?