מכשירי ה-Lumia 920 Nokia ו – Lumia 820 Nokia, הסמארטפונים המתקדמים החדשים של Nokia צפויים להיות מושקים בארץ בסוף ינואר 2013. רגע לפני, משיקה יורוקום נציגת Nokia בישראל מתחם חוויתי ייחודי וצבעוני המעוצב בהשראת האריחים הצבעוניים של מערכת ההפעלה.

הקונספט הייחודי יעניק הזדמנות ראשונה להתנסות מקרוב במכשירי ה-Lumia Nokia בחוויות חדשות ולהכיר לעומק את עולמות התוכן. כל מתחם עוצב באופן כזה, המעביר בצורה חווייתית את עולמות התוכן השונים. במתחם Imaging Nokia יינתן דגש מיוחד לחוויית המולטימדיה. החנות לקחה את התפיסה הזו צעד אחד קדימה ומציגה את מימד חדש לחוויית הצילום והתמונה. בחנות יוצבו הליכוני ספורט כשהלקוחות יוזמנו לחוות את חווית הצילום עם מייצב התנועה המובנה המאפשר צילום וידאו או תמונות תוך כדי תנועה. במתחם נוסף יתנסו הלקוחות בצילום בתנאי אור חלשים וייהנו מהתוצאה המפתיעה המתקבלת בזכות מייצב התנועה והצמצם המיוחד הקולט פי 5 אור מכל מכשיר אחר.

בעולם העסקים יתנסו המבקרים ביכולות היצירה והעריכה של תוכנות Office וכיצד מסמכים אלו ואחרים מסתנכרנים ישירות עם מסכי Windows Phone האחרים (טאבלטים, מחשבים), מתחמים נוספים יקנו חוויות מעולם המוזיקה, חווית ה-X-BOX ובמתחם ה-Nokia City Lens יתאפשר לקהל המבקרים להתרשם מחוויית "המידע הצף" הייחודית ל Nokia ולהתנסות במקום בזיהוי מוקדי העניין בהתאם למיקום הפיזי.

המתחם החוויתי של Nokia Lumia יהיה פתוח בין התאריכים  19 בינואר – 11 בפברואר בקניון איילון, הכניסה חופשית.

צילום: שוקה כהן